Під головуванням директора КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” Лідії Діденко 8 лютого була проведена підсумкова нарада за результатами 2023 року.
Питання, що обговорювалися на розширеному засіданні:
– Основні результати роботи лікарні за 2023 р. та завдання на 2024р;
– Аналіз летальності по закладу за 2023 р.;
– Співпраця кафедр Вінницького медичного національного університету ім. М.І.

 Пирогова та КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» у 2023р.;
– Про роботу анестезіологічної служби у 2023 р.;
– Досягнення, проблеми та перспективи розвитку хірургічної служби лікарні;
– Аналіз роботи за 2023 р. інфекційно-боксованого відділення №2.
Лідія Діденко під час доповіді ознайомила присутніх з показниками діяльності закладу, його фінансовим станом та досягненнями, висвітлила основні виклики та проблеми, які були успішно подолані у минулому році, окреслила стратегічні напрямки розвитку лікарні.
Медичний директор Оксана Моравська представила інноваційні методи лікування та систему контролю якості медичної допомоги. Наголосила на досягненні низького рівня летальності у закладі.
Василь Васильович Погорілий д.м.н. професор, проректор Вінницького медичного національного університету ім. М.І. Пирогова виступив з ініціативою ще більшого залучення наукових співробітників до лікувального процесу, спрямованою на забезпечення найвищого рівня надання медичної допомоги нашим пацієнтам.
Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко вручила Почесні грамоти медичним працівникам КНП ВОДКЛ та подякувала колективу за професіоналізм й гарну роботу.
Завідувачі відділень висвітлили внутрішню організацію роботи своїх підрозділів, розглянули складні медичні випадки та внесли пропозиції з подальшого удосконалення роботи. Зокрема, обговорили новітні методи лікування, використання
сучасних медичних засобів та впровадження цифрових технологій для поліпшення обміну інформацією та ведення медичної документації.
В цілому, підсумкова нарада в лікарні визначила як позитивні досягнення минулого року, так і стратегічні кроки для подальшого розвитку, підкреслюючи рішучість медичного колективу вдосконалювати систему охорони здоров’я для дітей області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту