🏥 Дитяче відділення онкогематології КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” – це місце, де маленьких героїв випробувує доля, де зі смутком і посмішкою на обличчі вони долають перешкоди. Тут кожен день наповнений надією, оптимізмом і нескінченною силою боротьби, щоб подолати онкологічні захворювання.
За великий період лікування діти прив’язуються до своїх лікарів, медичних сестер які проводять з ними більшу частину свого часу та переживають разом всі важкі періоди та разом радіють перемогам.
🧍‍♀️Одна з них – маленька дівчинка на ім’я А…, мріє стати лікарем у майбутньому. Її обожнюють всі у відділенні. Вона завжди цікавиться медициною, стежить за кожною процедурою у маніпуляційній і навіть робить «процедури» 🙂😉🙂 не гірше медичних сестер. Незважаючи на власну боротьбу з онкологічним захворюванням, вона залишається позитивною та наполегливою, та надихає на позитив і найшвидше одужання інших пацієнтів відділення.
🫶 🫶 🫶Пацієнти онкогематологічного відділення КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” найкращі!!! Вони дуже швидко стають дорослими та своєю силою духу, терпінням та боротьбою за життя є прикладом для багатьох, навіть дорослих. У важкі моменти вони залишається мужніми і той самий час веселими та добрими, ніколи не втрачаючи свого тепла. Вони вірять у себе і у здатність свого тіла подолати будь-які перешкоди, хоча досить часто їм неймовірно важко. Їх оптимізм і впевненість в тому, що в майбутньому вони подолають важку хворобу, надихають не лише їх рідних, а й медичний персонал та всіх, хто оточує наших маленьких супер-героїв.
🤝 👏Разом вони утворюють непереможний тандем, який демонструє справжню силу волі та мрії. Їхні історії вчать нас цінувати кожен момент життя, виставляти пріоритети і пам’ятати, що навіть у найважчі часи можна знайти світло і надію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту