Медичні тендери

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня активно проводить медичні тендери

У Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні (ВОДКЛ) триває виконання річного плану закупівель комітету конкурсних торгів на 2016 рік.
25 березня лікарня провела відкриті державні торги для закупівель інструментів та обладнання, а саме апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) у кількості двох найменувань. Учасники засідання розглянули три пропозиції від столичних компаній, що були надіслані напередодні. 
Тендерні закупівлі відбуваються у лікувальному закладі з метою покращення ефективності лікування та ранньої діагностики захворювань пацієнтів.

–Обласна лікарня брала участь у різних міжнародних проектах і має досвід співпраці із закордонними партнерами. Наразі маємо пропозиції від вітчизняних компаній. Витрати, що заплановані, складатимуть близько 1,9 млн. грн., – повідомила  в.о.заступника головного лікаря з економічних питань.

Далі, у планах лікувального закладу провести тендер на закупівлю лікарських препаратів, медичного кисню, виробів медичного призначення для забезпечення повноцінного лікування пацієнтів.

За матеріалами прес-служби ДОЗ ОДА. 25.03.16