Регіональна науково-практична конференція для лікарів-педіатрів та лікарів ЗПСМ

«Актуальні питання надання медичної допомоги дітям раннього віку»

На базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні (ВОДКЛ) розпочала роботу регіональна науково-практична конференція, присвячена актуальним питанням надання медичної допомоги дітям раннього віку. До участі у зібранні запросили: лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики сімейної медицини. 
Учасникам запропонували розглянути низку важливих питань, що стосуються галузі педіатрії, серед яких: «Проблеми атопії у дітей раннього віку», «Ускладнений синдром ГРВІ. Принципи терапії». Також спеціалісти ділилися досвідом лікування пневмоній дітей раннього віку, діарейного синдрому.

Про роботу педіатричної служби у 2015 р. звітувала Тетяна Бондаренко - начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ ОДА.

Вона зазначила, що, за статистикою, педіатрична служба області працює на цілком задовільному рівні. У роботі є як деякі недоліки, так і позитивні сторони.

-Ми не прикрашаємо цифри, адже якщо ми не кажемо відверто про проблеми – ми їх ніколи не вирішимо, – наголосила Тетяна Бондаренко і закликала лікарів до тісної співпраці між педіатричною службою і Департаментом.

За матеріалами прес-служби ДОЗ ОДА. 31.03.16