Розпочалася активна робота по створенню волонтерської мережі....

       Розпочалася активна робота по створенню волонтерської мережі «агентів впливу» з формування здорової нації через розповсюдження інформації щодо аспектів здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, популяризації фізкультури і спорту у молодіжному середовищі.
Саме за таким напрямком стартувала співпраця обласного Центру здоров’я та благодійної організації «Об’єднання волонтерів Вінниччини».

Уже в жовтні біля ста студентів вищих навчальних закладів регіону пройде цикл занять з вибраних питань здорового способу життя, санітарно-гігієнічного виховання та профілактики захворювань. Максимально уваги під час навчання буде приділено здоровому повноцінному харчуванню, позитивному впливу на здоров’я занять фізичною культурою, правильному режиму праці і відпочинку, а також шкідливості тютюнопаління, вживання енергетичних і алкогольних напоїв, в тому числі слабоалкогольних, профілактиці комп’ютерної залежності тощо.
Обласний Центр здоров’я забезпечить волонтерів роздатковим інформаційно-методичним матеріалом (приблизними текстами лекцій, бесід, виступів), який вони будуть використовувати в профілактичній інформаційно-комунікаційній роботі серед студентів своїх вишів за методикою «рівний рівному». 
Після закінчення навчання усі отримають сертифікати від Центру здоров’я та Інституту здорового харчування.
Медико-профілактичний заклад планує продовжувати роботу з волонтерськими групами та забезпечувати їх інформацією щодо збереження та зміцнення здоров’я для подальшого просування на сайтах, у студентських газетах вищих навчальних закладів.