Шановні колеги, українці!

Щиро вітаємо Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція України є невід’ємною частиною нашого демократичного суспільства, гарантом наших прав і свобод. Вона визначає принципи справедливості, рівноправ’я та гармонійного розвитку нашої держави. Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини й громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Україна починається з кожного з нас. І нам по силам побудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Нехай скінчиться війна і запанує злагода у нашій країні. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку у кожній родині. Щиросердно бажаємо впевненості та сили, добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям!

Бути українцем – це гордість. Бути патріотом – це тренд. Любити Україну – це круто, шанувати її Конституцію – це закон. Вітаємо із Днем Конституції!

З повагою адміністрація КНП «ВОДКЛ ВОР»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту