Дві віннницькі лікарні у «Рейтингу кращих роботодавців у медицині 2021»!
🏆 Вінницька обласна дитяча лікарня посіла І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Наукова діяльність» у державному секторі!
🏆 Клінічний Центр інфекційних хвороб посів І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Етика та культура» у державному секторі!
Вчора в прямому ефірі відбулося оголошення лідерів Першого Всеукраїнського рейтингу кращих роботодавців у медицині.
«Яким насправді зсередини є життя лікаря в Україні? У якому стані наразі умови роботи медиків і що має бути в пріоритеті для їх покращення? З яких керівників мають брати приклад?» – саме ці питання обговорили на Zdorovi Medical People завдяки голосам і участі в опитуванні.
За інформацією організаторів рейтингу, отримали більше 2,6 тис відповідей від медиків з усіх 24 областей України та столиці.
«По всьому світу вже не перший рік спостерігається криза кадрів у сфері охорони здоров’я. Розвинені країни починають змінювати вимоги та всіляко створювати сприятливі умови для переманювання лікарів і медсестер із сусідніх держав. Згідно нашого минулорічного опитування, станом на кінець 2020 року близько 45% українських медиків часто або весь час відчувають, що їх роботу не цінують. Все менше професію у медицині обирає студентство, яке втрачає мотивованих та реальних провідників у медицину як науку.
У таких умовах ті, хто працюють над покращенням умов роботи для медиків, — це взірці для наслідування і ковток чистої мотивації».
Вітаю вінницьких медиків із таким високим визнанням колег!
Особисті цінності кожного працівника, його людяність та повага до оточуючих – це надважливо. Так було завжди і особливо тепер.
Окрема подяка керівникам закладів – Василю Паненку та Ігорю Матковському – за розвиток наших лікарень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту