#ДитячаХірургія #ВОДКЛ

Друзі, ми започатковуємо нову рубрику, в якій будемо знайомити вас із хірургами Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Наші хірурги – наша гордість, і кожний із них є великим майстром своєї справи.

Якщо запитати у всезнаючого Гугла, яка асоціація до слова “лікар”, то одразу після “лікарні” та “хвороби” слідує саме “хірург”. Це особливі люди, з особливим баченням життя, з особливою любов’ю до своєї справи. І ми пишаємося тим, що наші хірурги не лише впевнено тримають скальпель у руках, щодня рятуючи маленьких пацієнтів, а й завжди залишаються Людьми.

Який він – робочий день хірурга? Скільки годин хірург щодня проводить у операційній? З якими складними випадками у своїй практиці стикається? Яке це відчуття, коли від точності твоїх рук, від вміння відмежуватися від усіх на світі проблем залежить маленьке життя? Чи є у хірургів життя за межами операційної? На ці та сотні інших питань ми надаватимемо вам відповідь у новій рубриці, щоразу розповідаючи про одного з наших хірургів.

Ми також дякуємо вам, друзі, за завжди активну реакцію на наші публікації, за душевні коментарі та теплі слова подяки на адресу лікарів ВОДКЛ, за те, що пам’ятаєте “своїх” лікарів – в нашій нелегкій роботі такі речі стають насправді неоціненними!

Меню
Перейти до вмісту