Запрошуємо вас ознайомитися з клініко-діагностичною лабораторією КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради”. Наша лабораторія використовує сучасні технології та надійні методи діагностики для забезпечення точних та швидких результатів. Ми віддаємо перевагу професіоналізму, відповідальності та надійності в усіх аспектах нашої діяльності. Наша команда експертів готова надати вам якісні медичні послуги та підтримку на кожному етапі вашого лікування.

Основні цінності клініко-діагностичної лабораторії КНП ВОДКЛ включають:

 • якість послуг;
 • точність діагностики;
 •  безпеку пацієнтів;
 • ефективне використання ресурсів;
 • відповідальне ставлення до пацієнтів та їх сімей.

Один з необхідних і найбільш інформативних методів обстеження пацієнта – це лабораторні дослідження, які дозволяють лікарю розробляти тактику профілактики, скринінгу, постановки діагнозу і лікування хвороби.

🧪💉ЛАБОРАТОРІЯ СКЛАДАЄТЬСЯ З ТАКИХ ВІДДІЛІВ:

 • експрес відділ, який проводить загально-клінічні, гематологічні дослідження;
 • клініко-ліагностичний відділ, який проводить дослідження на ферменти, водно-сольовий обмін, білковий, вуглеводний та ліпідний обмін, пігменти, коагулограму, дослідження по медичній паразитології;
 • бактеріологічний відділ проводить дослідження на кишкову та повітряно-крапельну групу інфекцій, резистентність збудників до антибіотиків.

Загально-клінічний та експрес відділ працює цілодобово, що дає змогу мати доступ до лабораторних досліджень у будь який час.

Дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні, а також дітям, які проходять обстеження та лікування амбулаторно в консультативній поліклініці КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради”  лабораторні дослідження проводяться за електронним направленням та за призначенням лікаря стаціонарного відділення.

У нашій клініко-діагностичній лабораторії кожен аналіз, кожен дослід, це не лише числа на екрані, але й відповідальність перед кожним маленьким пацієнтом та його сім’єю. Ми відповідально підходимо до нашої справи, використовуючи надійні методи та сучасне обладнання, щоб забезпечити точність і швидкість діагностики.

Виконуються:

 • гематологічні (клінічний аналіз крові розгорнутий);
 • імуногематологічні (визначення груп крові та резус фактора);
 • серологічні (швидкі імунохроматографічні тести на гепатити В , С; СНІД);
 • біохімічні дослідження (загальний білок, глюкоза крові, альфа амілаза, АсАТ, АлАТ, білірубін з фракціями, креатинин, сечовина, сечова кислота, тимолова проба, холестерин, СРБ кількісний, показники системи згортання).

Постійний контроль лабораторних показників пацієнтів дозволяє оцінити роботу органів та систем для швидкого реагування на зміни у стані здоров’я у випадку ускладнень та побічних дій.

🔶   В клініко-діагностичної лабораторії працює згуртований та високо кваліфікований медичний персонал, який володіє знаннями, досвідом проведення досліджень.  Наші фахівці постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень. Впроваджують сучасні методи лабораторних досліджень, беруть участь у обласних, республіканських та міжнародних семінарах, онлайн вебінарах і конференціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту