Закупівля КОД ЄЗС ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля)

  1. Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції копію Довідки про санітарну обробку автомобіля.
  2. Працівники, які будуть залучені до поставки товару, повинні мати особисті медичні книжки з результатами медичного обстеження
  3. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  4. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  5. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.
  6. Учасник повинен надати документи, які підтверджують якість товару, а саме посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України.
№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарактеристика товару
1Картопля продовольча столовакг   6000Коренеплід, типової для відповідного сорту форми і забарвлення, очищений від землі, не в’ялий, без ознак гниття або хвороби, сухий, цілий, повністю сформований, без ознаків проростання, без механічних ушкоджень та не пошкоджений шкідниками. Розмір клубні по найбільшому поперечному діаметру  не менше 70 мм.              Фасування – тканинний або сітчастий мішок або дощатий ящик масою 10-20 кг. При отриманні  та огляду товару неякісні та пошкоджені клубні будуть повернуті постачальнику. Країна походження – Україна

Очікувана вартість  закупівлі – 102 000,00 грн.

Інформацію про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційних сайтах  Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту