Закупівля КОД ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах)

  1. Відповідність палива, що пропонуються Учасником, підтверджується копіями сертифікатів якості (відповідності), паспортами якості.
  2. Учасник повинен мати мережу АЗС на території м. Вінниці, Вінницької області та України, на яких буде здійснювати продаж палива (Дизельне паливо за талонною системою – талони номіналом 10-20 л).
  3. Термін дії талонів має бути до 31 травня 2022 року.
  4. Обов’язкова наявність пального, зазначеного у специфікації на всіх АЗС-мережі. Для забезпечення безперебійної заправки санітарних автомобілів, необхідна наявність трьох АЗС на відстані не більше 3 км від юридичної адреси КНП ВОДКЛ ВОР.

5.Відпуск автомобільного палива проводиться за талонами на власних автозаправних станціях постачальника.

6.Якість Дизельного палива повинна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару, в тому числі умовам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного судного та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 01.08.2013 року).

    

 

 

п\п

 

Найменування товару

 

Одиниця виміру

 

Кількість

Технічні характеристики (повинні відповідати вимогам)
1Дизельне паливо (талони 10-20 л)л10000Якість євро-5

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 300000,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням інформації, яка міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах АЗС, Міністерства фінансів  України та даних наслідків моніторингу цін на оптовому ринку.

Розмір бюджетного призначення – згідно лімітної довідки про бюджетні асигнування та кредитування на 2021 рік.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту