Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015 – 15110000-2 М’ясо (М’ясо птиці (філе куряче заморожене)

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання для кожного окремого найменування.
  2. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  3. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  4. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.

Учасник повинен надати документи, які підтверджують якість товару, а саме: посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами.

№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.М’ясо (М’ясо птиці (філе куряче заморожене)кг1959з курчат-бройлерів І категорії,  відокремлені грудні м’язи від грудини, без кістки, без шкіри,  без сторонніх запахів, знекровлені, поверхня суха, не завітрена, колір – від блідо-рожевого до рожевого, запах, властивий доброякісному м’ясу, в спожитковому пакуванні, з маркуванням.

ДСТУ 3143:2013 Термін зберігання 3 місяці

Умови зберігання -18С.

Товар має бути поставлений в п/е упаковці по 2,5кг і розфасовані з подальшою упаковкою в картонні ящики, що забезпечує збереження товару та відповідати діючим вимогам (плівка, пакети, лотки в тар виробника з маркуванням на кожній пакувальній одиниці згідно з чинними нормативними документами) Постачання має здійснюватись згідно заявки з залишковим терміном зберігання не менше 2/3 строку до закінчення терміну зберігання. Термін придатності не менше 3 доби.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – 254 700,00 грн

Інформацію про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті  Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту