Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко ультрапастеризоване)

 Загальні вимоги

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання для кожного окремого найменування.
  2. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  3. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  4. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.
  5. Учасник повинен надати документи які підтверджують якість товару, а саме посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами. 
№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.Молоко ультра пастеризоване з масовою часткою жиру 2,5% терміном придатності від 45 діб ТМ «Селянське» (або еквівалент)кг29200,9-1,0 кг пакет типу TetraPak. Без ГМО.

ДСТУ.

Молоко повинно бути чистим. Без сторонніх, не властивих свіжому молоку присмаків та запахів, та грудочок жиру. За зовнішнім виглядом та консистенцією молоко повинно бути однорідною рідиною від білого до ясно жовтого кольору, без осаду та згустків

Очікувана вартість предмета закупівлі – 87 596,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі «Молоко та вершки (Молоко ультрапастеризоване)», враховано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту