Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти (Сир кисломолочний)

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання для кожного окремого найменування.
  2. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  3. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  4. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.

Учасник повинен надати в складі своєї тендерної пропозиції документи які підтверджують якість товару, а саме: посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами.

 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

Найменування товаруОдиниця товаруКількість товаруХарактеристика товару
1Сир кисломолочний

 

кг1000Масова частка жиру – 9%

Зовнішній вигляд  – має бути натуральним, однорідної консистенції, ніжним, в міру щільним, однорідним та рівномірним по всій масі (дозволена незначна крупинчастість)

Склад продукту: молоко коров’яче  незбиране, молоко коров’яче  знежирене, закваска чистих культур молочнокислих  бактерій.

Смак і запах – характерний кисломолочний, без сторонніх присмаків і запахів.

Колір – білий або з кремовим відтінком, рівномірний за всією масою.

Упаковка повинна бути з чистою сухою поверхнею, без пошкоджень оболонки (полімерний мішок).  Не допускаються продукти з пліснявою, слизом на упаковці та пошкодженням.

На упаковці повинно бути вказано: назва продукту, склад, кінцеву дату споживання «Вжити до» або дату виробництва та строк придатності,  інформація про виробника.

ДСТУ 4554:2006;

Умови зберігання – t (2-6) °С

Термін зберігання – не більше 3 діб. Не містить ГМО.

При кожній поставці надавати передбачені законодавством документи, що підтверджують якість і безпеку продукції.

  Очікувана вартість предмета закупівлі – 90 000, 00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі «Код ЄЗС ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти (Сир кисломолочний)» враховано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційних сайтах Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту