Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий)

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання для кожного окремого найменування.
  2. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  3. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  4. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.

Учасник повинен надати в складі своєї тендерної пропозиції документи які підтверджують якість товару, а саме: посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами.

 

Найменування товаруОдиниця товаруКількість товаруХарактеристика товару
1Сир твердийкг400Сир твердий масова частка жиру 50% запакований щільно у полімерну плівку або пакет, який упакований під вакуумом;

Консистенція – пластично ніжна, однорідна за всією масою. Вічка круглої або овальної форми, білого або слабо жовтого кольору.

Сири у головках терміном придатності при t від 0 до 8 С і відносній вологості повітря 80 – 85% – не більше 5 місяців. Якість відповідно до ДСТУ 6003:2008, ГОСТ та інших документів, що діють на території України.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – 80 000, 00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі «Код ЄЗС ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий)» враховано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційних сайтах Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту