Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь; Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки шкіри рук медичного персоналу; Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки шкіри рук медичного персоналу; Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь; Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь; Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь приміщень)

Найменування засобу, призначення, форма випуску і упакуванняТехнічна характеристика предметів закупівліОдиниця виміруКількість
 1. Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь приміщень, меблів, медичного обладнання і апаратури, медичних виробів (крім ендоскопів), білизни, посуду, в т.ч. лабораторного, предметів догляду за хворими, санітарно-технічного обладнання, прибирального матеріалу; для знезаражування медичних відходів, в т.ч. біологічних виділень (включаючи фекалії, кров, ліквор, сироватку, мокротиння та ін.) та відпрацьованого перев’язувального матеріалу, медичних виробів одноразового використання тощо; для обробки овочів, фруктів, шкаралупи яєць; для поточних і генеральних прибирань; для дезінфекції водопровідних споруд; для боротьби с пліснявою.

«Санітаб»,  пластикові банки по 1,0 кг (300 таб.)

1. Засіб у вигляді швидкорозчинних таблеток масою 3,2±0,2 г на основі натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти (80-85%) і допоміжних компонентів – адипінова кислота (8-10%), суміш карбонату натрію та бікарбонату натрію або лише карбонат натрію (8-10%), які прискорюють розчинення таблеток, регулюють рН розчину, встановлюючи його в оптимальному для антимікробної дії діапазоні, зменшують корозійну і фіксуючу дію розчинів. Вміст активного хлору в 1-й таблетці – не менше 1,5 г; концентрація водневих іонів 1% водного розчину (рН) в межах 6,0-7,0.

2. Засіб не повинен містити трихлорізоціанурову кислоту, ізоціанурову кислоту, декстрин, віддушку, алкілполігліколь, сульфат натрію, сульфонол.

3. Безпечність засобу: відсутність шкірно-резорбтивної, мутагенної, тератогенної, гонадотоксичної, ембріотоксичної та канцерогенної дії, 4 клас небезпеки (мало небезпечна речовина) за ГОСТ 12.1.007 при інгаляційному впливі в насичуючих концентраціях пари, а також за ступенем леткості та при нанесенні на шкіру.

4. Можливість проведення дезінфекції поверхонь в присутності сторонніх осіб методом протирання при концентрації робочого розчину від 0,01% до 0,3% (за активним хлором), в т.ч. в режимі при туберкульозі.

5. Можливість посилення мийних властивостей додаванням до розчинів миючих засобів;

6. Відсутність пошкоджуючої дії на поверхні з деревини, скла, полімерних матеріалів, корозійностійких металів, скла, гуми і пластмас та ін.

7. Робочі розчини повинні мати мийні властивості (видаляти механічні і нестійкі забруднення), без піноутворення, вибілювати тканини; не фіксувати органічні забруднення, добре змиватись з оброблених поверхонь без слідів і нальоту.

8. Відсутність необхідності застосування засобів індивідуального захисту органів дихання – респіраторів типу РПГ-67 та РУ-60М з фільтруючим патроном при приготуванні та використанні робочих розчинів засобу методом протирання;

9. Відсутність необхідності 2-разової обробки і змивання залишків засобу з поверхонь приміщень після обробки.

10. Широкий спектр антимікробної активності: бактерицидна дія проти широкого спектру бактерій (включаючи S.aureus,  метіцилін-резістентний стафілокок (MRSA), P.aeruginosa, збудників дизентерії, сальмонельозу, паратифу, черевного тифу, холери, чуми, туляремії, спороутворюючі мікроорганізми роду Bacillus і ін., збудників внутрішньолікарняних інфекцій),  туберкулоцидна*, віруліцидна (в т.ч. проти збудників гепатитів А, В, С, ВІЛ-інфекції, герпесу, грипу всіх типів, парагрипу, пташиного грипу, SARS («атипова пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної (в т.ч. поліомієліт, Коксаки, ЕСНО), коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, ріновірусної, рота-вірусної, цитомегаловірусної інфекції тощо), фунгіцидна (проти патогенних грибів роду Саndida і дерматофітів, а також ефективний у знищенні та попередженні появи плісняви, у т.ч. в споровій формі) властивості. (*Примітка. Туберкулоцидна дія засобу має бути досліджена на тест-штамі Mycobacterim terrae). Засіб має бути ефективним  проти збудників паразитарних хвороб (цисти і ооцисти найпростіших, яйця й личинки гельмінтів).

11. Наявність режимів застосування засобу: для дезінвазії, а також при особливо небезпечних інфекціях, в т.ч. при сибірці; для знезараження шкаралупи харчових яєць; для знезараження медичних відходів (в т.ч. біологічних рідин).

12. Наявність режимів зі скороченою експозицією (не більше 15 хвилин) для дезінфекції поверхонь при інфекціях вірусної етіології (в т.ч. поліомієліт, рота-, ентеровірусні інфекції, інфекції з парентеральним механізмом передачі (в т.ч. гепатит В, СНІД), респіраторні інфекції вірусної етіології.

13. Можливість багаторазового використання робочих розчинів для дезінфекції медичних виробів та посуду (методом занурення);

14. Термін зберігання робочих розчинів – 7 діб.

15. Можливість знешкодження відпрацьованих робочих розчинив без попередньої нейтралізації або розведення водою.

16. Можливість експрес-контролю вмісту активного хлору в робочих розчинах засобу з використанням тест-смужок.

шт.120

 

2. Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки шкіри рук медичного персоналу (хірургічної та гігієнічної) і антисептичної обробки шкіри ін’єкційного поля, місць пункцій, шкіри стоп з метою профілактики дерматомікозів і попередження рецидивів “Неостерил” (блакитного кольору), флакон 1 л

 

1. Готовий до застосування засіб у вигляді рідини на основі 4-х активно діючих речовин: композиції етилового (не менше 63,0%) та ізопропилового (не більше 5,2%) спиртів, компонентів з пролонгованою антимікробною дією (бензалконію хлорид – 0,13%, полігексаметиленбігуанід гідрохлорид – 0,1%), а також компонентів для догляду за шкірою рук (Д-пантенол, гліцерин), з барвником та віддушкою; рН засобу 5,5-6,5.

2. Засіб не повинен містити пропанолу, бутандіолу, амінів, йоду, повідон йоду, хлоргексидину, похідних фенолу (у т.ч. феноксіетанолу, триклозану), кислот, пероксиду водню;

3. Засіб не повинен подразнювати шкіру, не викликати алергічні реакції, шкірно-резорбтивну, сенсибілізуючу дії та інші побічні ефекти; має регулювати водно-жировий баланс шкіри; зменшувати потребу у використанні засобів для догляду за шкірою;

4.  Широкий спектр антимікробної активності: бактерицидна (в т.ч. у відношенні збудників туберкульозу* і госпітальних інфекцій), фунгіцидна (зокрема, у відношенні грибів родів Кандида, Трихофітон і Aspergillus niger у споровій формі), а також віруліцидна (у т.ч. у відношенні вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («Атипічна пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дія; ефективність проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри; (Примітки. *Режими туберкулоцидної дії засобу мають бути досліджені на тест-штамі Mycobacterium terrae, що відповідає вимогам ДСТУ EN 14348:2014).

5. Відсутність місцево-подразнюючих, шкірно-резорбтивних і сенсибілізуючих властивостей, канцерогенної, мутагенної, тератогенної, ембріотоксичної, гонадотропної дії; відсутність специ­фічних віддалених ефектів; засіб не повинен мати вікових обмежень для застосування (має бути вказано в МВ або інструкції).

6. Наявність пролонгованої антимікробної дії не менше 3 годин (під рукавичками);

7. Сумність засобу із засобом для гігієнічного миття шкіри «Неостерил М» при їх послідовному використанні для обробки рук хірургів.

8. Універсальність, широка сфера використання:

– дезінфекція рук хірургів та інших осіб, які беруть участь в оперативних втручаннях в медичних закладах;

– гігієнічна дезінфекція рук персоналу лікувально-профілактичних закладів (у т.ч. лабораторій різного профілю, при догляді за за хворими, новонародженими і т.ін.);

– деконтамінація шкіри рук осіб, що контактують з харчовими продуктами і продовольчою сировиною;

– обробка шкіри ін’єкційного поля і шкіри стоп з метою профілактики грибкових захворювань;

– відсутність вікових обмежень і протипоказань для застосування.

9. Реєстрація засобу, як дезінфекційного засобу згідно Положення про порядок реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів.

10. Дезінфекція рук хірургів при стандартному часі не більше 3 хв.

11. Гігієнічна антисептика рук при експозиції не більше 30 сек.

12. Наявність режимів профілактики туберкульозу та вірусних інфекцій (в т.ч. гепатитів і поліомієліту) при обробці рук.

13. Упакування – полімерний флакон об’ємом 1 л.з дозатором (помпою).

шт.588

 

 

3. Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки шкіри рук медичного персоналу (хірургічної та гігієнічної) і антисептичної обробки шкіри ін’єкційного поля, місць пункцій, шкіри стоп з метою профілактики дерматомікозів і попередження рецидивів “Неостерил” (блакитного кольору), каністра 5 л

 

1. Готовий до застосування засіб у вигляді рідини на основі 4-х активно діючих речовин: композиції етилового (не менше 63,0%) та ізопропилового (не більше 5,2%) спиртів, компонентів з пролонгованою антимікробною дією (бензалконію хлорид – 0,13%, полігексаметиленбігуанід гідрохлорид – 0,1%), а також компонентів для догляду за шкірою рук (Д-пантенол, гліцерин), з барвником та віддушкою; рН засобу 5,5-6,5.

2. Засіб не повинен містити пропанолу, бутандіолу, амінів, йоду, повідон йоду, хлоргексидину, похідних фенолу (у т.ч. феноксіетанолу, триклозану), кислот, пероксиду водню;

3. Засіб не повинен подразнювати шкіру, не викликати алергічні реакції, шкірно-резорбтивну, сенсибілізуючу дії та інші побічні ефекти; має регулювати водно-жировий баланс шкіри; зменшувати потребу у використанні засобів для догляду за шкірою;

4.  Широкий спектр антимікробної активності: бактерицидна (в т.ч. у відношенні збудників туберкульозу* і госпітальних інфекцій), фунгіцидна (зокрема, у відношенні грибів родів Кандида, Трихофітон і Aspergillus niger у споровій формі), а також віруліцидна (у т.ч. у відношенні вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («Атипічна пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дія; ефективність проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри; (Примітки. *Режими туберкулоцидної дії засобу мають бути досліджені на тест-штамі Mycobacterium terrae, що відповідає вимогам ДСТУ EN 14348:2014).

5. Відсутність місцево-подразнюючих, шкірно-резорбтивних і сенсибілізуючих властивостей, канцерогенної, мутагенної, тератогенної, ембріотоксичної, гонадотропної дії; відсутність специ­фічних віддалених ефектів; засіб не повинен мати вікових обмежень для застосування (має бути вказано в МВ або інструкції).

6. Наявність пролонгованої антимікробної дії не менше 3 годин (під рукавичками);

7. Сумність засобу із засобом для гігієнічного миття шкіри «Неостерил М» при їх послідовному використанні для обробки рук хірургів.

8. Універсальність, широка сфера використання:

– дезінфекція рук хірургів та інших осіб, які беруть участь в оперативних втручаннях в медичних закладах;

– гігієнічна дезінфекція рук персоналу лікувально-профілактичних закладів (у т.ч. лабораторій різного профілю, при догляді за за хворими, новонародженими і т.ін.);

– деконтамінація шкіри рук осіб, що контактують з харчовими продуктами і продовольчою сировиною;

– обробка шкіри ін’єкційного поля і шкіри стоп з метою профілактики грибкових захворювань;

– відсутність вікових обмежень і протипоказань для застосування.

9. Реєстрація засобу, як дезінфекційного засобу згідно Положення про порядок реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів.

10. Дезінфекція рук хірургів при стандартному часі не більше 3 хв.

11. Гігієнічна антисептика рук при експозиції не більше 30 сек.

12. Наявність режимів профілактики туберкульозу та вірусних інфекцій (в т.ч. гепатитів і поліомієліту) при обробці рук.

13. Упакування – в полімерні каністри об’ємом 5 л.

шт.80

 

4. Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь, у т.ч. виробів медичного призначення та обладнання; можливість використання, за необхідності: для антисептичної обробки шкіри операційного і ін’єкційного полів пацієнтів, місць пункцій; для антисептичної обробки шкіри ліктьових згинів донорів; для антисептичної обробки шкіри рук персоналу медичних закладів; для дезінфекції одягнутих на руки медичних рукавичок; для дезінфекції взуття з метою профілактики дерматомікозів; для просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла    “Неостерил” (безбарвний),

флакон 1 л з розпилювачем.

1. Готовий до застосування засіб у вигляді рідини на основі 4-х активно діючих речовин: суміші етилового (не менше 63,0%) та ізопропилового (не більше 5,2%) спиртів, компонентів з пролонгованою антимікробною дією (бензалконію хлорид – 0,13%, полігексаметиленбігуанід гідрохлорид – 0,1%) (активно діючі речовини); без барвника, ароматизатора і косметичних компонентів; рН засобу 5,5-6,5.

2. Засіб не повинен містити альдегіди, пропанол, бутандіол, аміни, похідних гуанідинів, йод, повідон йоду, хлоргексидин, феноксіетанол, триклозан, кислот, пероксид водню.

3. Широкий спектр антимікробної активності: бактерицидна (в т.ч. проти збудників туберкульозу* і госпітальних інфекцій), фунгіцидна (зокрема, проти грибів родів Кандида, Трихофітон і Aspergillus niger у споровій формі), а також віруліцидна (у т.ч. проти вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («Атипічна пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, ріновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дія; ефективність проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри; (Примітки. *Режими туберкулоцидної дії засобу мають бути досліджені на тест-штамі Mycobacterium terrae, що відповідає вимогам ДСТУ EN 14348:2014).

4. Наявність пролонгованої антимікробної дії протягом не менше 3 годин (під рукавичками);

5. Засіб має видаляти механічні, білкові, жирові забруднення, забезпечувати очищення і знежирення шкіри операційного поля, сприяти адгезії хірургічної плівки.

6. Відсутність місцево-подразнюючих, шкірно-резорбтивних і сенсибілізуючих властивостей, канцерогенної, мутагенної, тератогенної, ембріотоксичної, гонадотропної дії; відсутність специ­фічних віддалених ефектів; засіб не повинен мати вікових обмежень для застосування (має бути вказано в МВ або інструкції).

7. Засіб універсальний за призначенням, в т.ч.:

– для швидкої дезінфекції поверхонь медичного обладнання, приладів, меблів тощо;

– для дезінфекції рук хірургів та іншого оперуючого персоналу;

– для гігієнічної дезінфекції рук медичного персоналу в закладах охорони здоров’я;

– для дезінфекції операційного поля (без позначення його меж), шкіри інєкційного поля та інших ділянок шкіри при виконанні лікувальних і діагностичних маніпуляцій, пов’язаних з пошкодженням шкіри в медичних закладах;

– для дезінфекційної обробки шкіри стоп і взуття з метою профілактики грибкових захворювань, а також їх рецидивів.

8. Наявність в МВ режимів профілактики туберкульозу та вірусних інфекцій (в т.ч. поліомієліту тощо), дерматофітій при обробці шкіри та при дезінфекції поверхонь.

9. Упакування: флакон 1 л з розпилювачем.

шт.100
5. Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь, у т.ч. виробів медичного призначення та обладнання; можливість використан-ня, за необхідності: для антисептичної обробки шкіри операційного і ін’єкційного полів пацієнтів, місць пункцій; для антисептичної обробки шкіри ліктьових згинів донорів; для антисептичної обробки шкіри рук персоналу медичних закладів; для дезінфекції одягнутих на руки медичних рукавичок; для дезінфекції взуття з метою профілактики дерматомікозів; для просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла    “Неостерил” (безбарвний), каністра 5 л

 

 

1. Готовий до застосування засіб у вигляді рідини на основі 4-х активно діючих речовин: суміші етилового (не менше 63,0%) та ізопропилового (не більше 5,2%) спиртів, компонентів з пролонгованою антимікробною дією (бензалконію хлорид – 0,13%, полігексаметиленбігуанід гідрохлорид – 0,1%) (активно діючі речовини); без барвника, ароматизатора і косметичних компонентів; рН засобу 5,5-6,5.

2. Засіб не повинен містити альдегіди, пропанол, бутандіол, аміни, похідних гуанідинів, йод, повідон йоду, хлоргексидин, феноксіетанол, триклозан, кислот, пероксид водню.

3. Широкий спектр антимікробної активності: бактерицидна (в т.ч. проти збудників туберкульозу* і госпітальних інфекцій), фунгіцидна (зокрема, проти грибів родів Кандида, Трихофітон і Aspergillus niger у споровій формі), а також віруліцидна (у т.ч. проти вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («Атипічна пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, ріновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дія; ефективність проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри; (Примітки. *Режими туберкулоцидної дії засобу мають бути досліджені на тест-штамі Mycobacterium terrae, що відповідає вимогам ДСТУ EN 14348:2014).

4. Наявність пролонгованої антимікробної дії протягом не менше 3 годин (під рукавичками);

5. Засіб має видаляти механічні, білкові, жирові забруднення, забезпечувати очищення і знежирення шкіри операційного поля, сприяти адгезії хірургічної плівки.

6. Відсутність місцево-подразнюючих, шкірно-резорбтивних і сенсибілізуючих властивостей, канцерогенної, мутагенної, тератогенної, ембріотоксичної, гонадотропної дії; відсутність специ­фічних віддалених ефектів; засіб не повинен мати вікових обмежень для застосування (має бути вказано в МВ або інструкції).

7. Засіб універсальний за призначенням, в т.ч.:

– для швидкої дезінфекції поверхонь медичного обладнання, приладів, меблів тощо;

– для дезінфекції рук хірургів та іншого оперуючого персоналу;

– для гігієнічної дезінфекції рук медичного персоналу в закладах охорони здоров’я;

– для дезінфекції операційного поля (без позначення його меж), шкіри інєкційного поля та інших ділянок шкіри при виконанні лікувальних і діагностичних маніпуляцій, пов’язаних з пошкодженням шкіри в медичних закладах;

– для дезінфекційної обробки шкіри стоп і взуття з метою профілактики грибкових захворювань, а також їх рецидивів.

8. Наявність в МВ режимів профілактики туберкульозу та вірусних інфекцій (в т.ч. поліомієліту тощо), дерматофітій при обробці шкіри та при дезінфекції поверхонь.

9. Упакування: в полімерні каністри об’ємом 5 л.

шт.60
6. Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь приміщень, меблів, медичного обладнання і апаратури, виробів медичного призначення (ВМП) (у т.ч. поєднаної з ПСО в одному етапі), білизни, посуду, предметів догляду за хворими, кувезів, наркозно-дихальної апаратури, систем вентиляції і кондиціонування повітря, прибирального матеріалу тощо; для попереднього промивання перед дезінфекцією сильно забруднених органічними речовинами виробів медичного призначення; для попереднього очищення зовнішньої поверхні гнучких і жорстких ендоскопів і медичних інструментів до них; для поточних та генеральних прибирань тощо

“Дезекон ОМ”, флакон, 1,0 л з дозатором.

1. Засіб у вигляді рідкого концентрату на основі дидецилдиметиламоніум хлориду (не менше 9,0%), амінопропилдодецилпропандіаміну (не більше 5,0%), полігексаметиленбігуанід гідрохлориду (не більше 1,0%) (діючі речовини); допоміжні компоненти: ПАР, комплексонат, регулятор рН, ароматизатор, барвник. У складі засобу мають бути відсутні альдегіди, надкислоти, спирти, феноли, активний хлор або кисень, кислоти, екологічно несприятливі речовини та компоненти з алергізуючою дією (зокрема, ферменти).

2. Сумісність засобу з різними матеріалами, відсутність корозійної та іншої пошкоджуючої дії на матеріали оброблюваних об’єктів; показник рН 1% (за препаратом) водного розчину засобу 10,0±0,5 (при 20 оС).

3. Показники гострої токсичності за ГОСТ 12.1.007-76: при інгаляційній дії і при нанесенні на шкіру – 4 клас небезпеки (мало небезпечна речовина). Відсутність сенсибілізуючої, мутагенної, тератогенної, гонадотоксичної, канцерогенної та ембріотоксичної дії, місцево-подразнюючих,  шкірно-резорбтивних  і  сенсибілізуючих  властивостей. Можливість проведення дезінфекції в присутності пацієнтів методом протирання, замочування та занурення без обмежень по концентрації робочих розчинів.

4. Наявність у засобу мийних і дезодоруючих властивостей, помірне піноутворення, відсутність фіксуючої дії на органічні забруднення.

5. Можливість дезінфекції ВМП, поєднаної з їх достерилізаційним очищенням, в т.ч. з використанням ультразвукового та циркуляційного мийного обладнання.

6. Відсутність необхідності дворазової обробки та змивання залишків засобу з поверхонь приміщень та санітарно-технічного обладнання після обробки.

7. Широкий спектр антимікробної дії: бактерицидна (включаючи збудників туберкульозу*, Campylobacter jejuni, Corynebacterium ammoniagenes, Enterobacter aerogenes, Enterobacter cloacae, Enterococcus faecalis, Enterococcus faecium, Enterococcus Hirae, Escherichia coli,  Klebsiella pneumoniae, Legionella pneumonia, Listeria monocytogenes, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris,   Pseudomonas   aeruginosa,   Salmonella   choleraesuis,   Salmonella  typhi, Helicobacter pylori, Serratia marcescens, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Shigella sonnei, St. aureus, MRSA, Streptococcus pyogenes),  віруліцидна (включаючи віруси  Коксаки,  ЕСНО, поліоміеліту, ентеральних  і  парентеральних гепатитів, ВІЛ, герпесу, SARS, рота-, корона-, хантавіруси, віруси грипу всіх типів, зокрема, H5N1 і H1N1, аденовірусів і ін. збудників ОРВІ), фунгіцидна (щодо збудників кандидозів, дерматомікозів, а також пліснявих грибів Aspergillus niger, в т.ч. у споровій формі). *Примітка. Туберкулоцидна дія засобу має бути встановлена за результатами досліджень на тест-штамі Мycobacterium terrae.

8. Наявність режимів дезінфекції при короткій експозиції (5 хвилин), у т.ч. одночасно проти збудників бактеріальних і вірусних (в т.ч. гепатити В, С, ВІЛ) інфекцій і кандидозів.

9. Наявність режимів використання засобу для дезінфекції кювезів для новонароджених, внутрішньо поверхні взуття і шкаралупи харчових яєць.

10. Можливість використання теплих робочих розчинів (з початковою температурою до 50 оС).

11. Можливість багаторазового використання робочих розчинів.

12. Термін придатності робочих розчинів – не менше 14 діб.

13. Відсутність необхідності у застосуванні засобів індивідуального захисту органів дихання (респіраторів) при приготуванні робочих розчинів та їх використанні методом протирання.

14. Можливість знешкодження відпрацьованих робочих розчинив без попередньої нейтралізації або розведення водою.

15. Пакування і фасування: у полімерні пляшки ємністю 1 л з вбудованим дозатором.

шт.100

 

  1. Залишковий термін придатності на момент постачання товару повинен бути не менше ніж 75% до загального терміну їх придатності, встановленому в інструкції по використанню, але не менше 12 місяців.
  2. Якість товару повинна відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам) ДСТУ та підтверджуватися сертифікатами відповідності, або сертифікатами якості виробника, або іншими документами, передбаченими чинним законодавством.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 505 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу цін на аналогічні товари минулих періодів, з урахуванням передбачуваної кількості і якості товарів та проведення моніторингу в системі «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

Меню
Перейти до вмісту