Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційний засіб для знезараження медичних відходів; Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь; Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук; Дезінфекційний готовий засіб для швидкої дезінфекції об’єктів).

  1. Залишковий термін придатності на момент постачання товару повинен бути не менше ніж 75% до загального терміну їх придатності, встановленому в інструкції по використанню, але не менше 12 місяців.
  2. 2. Якість товару повинна відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам) ДСТУ та підтверджуватися сертифікатами відповідності, або сертифікатами якості виробника, або іншими документами, передбаченими чинним законодавством.

 МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

 Найменування засобу, його форма випускуТехнічна характеристика предметів закупівліОдиниця виміруКількість
1.Дезінфекційний  засіб для знезараження медичних відходів та виробів одноразового використання  «Бланідас, марка А» або еквівалент Банка, 1 кгЗасіб у вигляді дрібного порошку.

Активний хлор-бром  не більше 19,5%, РН розчину засобу  5,5-7,0.

Широкий спектр антимікробної дії проти збудників інфекцій бактеріальної етіології (вкл. туберкульоз та особливо-небезпечні інфекції), вірусної етіології (вкл. парентеральні гепатити В,С, ВІЛ, вірус «пташиного грипу» A(H5N1), вірус «свинячого грипу» А(H1N1), SARS,  коронавірус), грибкової етіології (вкл. кандидози, дерматомікози, плісняві гриби), спор (спороцидна активність).

За параметрами гострої токсичності згідно з ГОСТ 12.1.007-76 при введенні в шлунок належить до 3 класу помірно небезпечних речовин, в умовах інгаляційного впливу та при нанесенні на шкіру належить до 4 класу малонебезпечних речовин.

Призначення:

Поточне, заключне, генеральне прибирання;

Дезінфекція суміщена з достерилізаційним очищенням корозієстійких виробів медичного призначення ручним та механізованим методом.

Можливість багаторазового застосування  робочого розчину.

Дезінфекції та прання білизни.

Дезінфекція санітарного транспорту.

Термін придатності робочого розчину не менше 3 діб, можливість використання робочого розчину для  ДСО протягом 14діб, застосування індикаторних тест- смужок.

Кількість л робочого розчину для дезінфекції забруднених поверхонь з 1 кг засобу не менше 500 л при бактеріальних, вірусних інфекціях.

Термін придатності засобу не менше 3 років.

Банка, 1 кг.

Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно стандарту  ISO 9001 (наявність копії сертифікату виробника).

кг28
2.Дезінфекційний  засіб для дезінфекції поверхонь, дезінфекції, достерилізаційного очищення, стерилізації виробів медичного призначення «Бланідас Актив» або еквівалент

Пляшка, 1000 мл

Прозора концентрована рідина.

Вміст діючої речовини третинні аміни в межах 15-20%.

Вміст додаткових діючих речовин четвертинно-амонієві сполуки в межах 10-15%.

Загальна кількість діючих речовин в межах від 25% до 35%. рН8,5-10,5од, миюча здатність не менше 85%, наявність інгібіторів корозії.

Широкий спектр антимікробної активності по відношенню до збудників інфекцій бактеріальної етіології (вкл. туберкульоз та особливо-небезпечні інфекції), легіонельоз, клостридії,  інфекцій вірусної етіології  (вкл. парентеральні гепатити В,С, ВІЛ, вірус «пташиного грипу» A(H5N1), вірус «свинячого грипу» А(H1N1), коронавірус), інфекцій грибкової етіології (вкл. кандидози, дерматомікози, плісняві гриби), має спороцидні властивості. Антимікробні властивості засобу повинні відповідати Європейським стандартам  EN 14348, EN 14561, EN 14476, EN 13624, EN 13707.

За параметрами гострої токсичності згідно з ГОСТ 12.1.007-76 при введенні в шлунок належить до 3 класу помірно небезпечних речовин, в умовах інгаляційного впливу та при нанесенні на шкіру належить до 4 класу малонебезпечних речовин. Засіб не повинен спричиняти мутагенних, ембріотоксичних, тератогенних, канцерогенних, гонадотропних властивостей.

Призначення:

-Поточне, заключне, генеральне прибирання;

-Дезінфекція виробів медичного призначення (вкл. жорсткі, гнучкі ендоскопи та інструменти до них), кількість робочого розчину з 1л концентрату при експозиції 5 хв не менше 200л;

-Наявність окремих режимів для достерилізаційного очищення інструментів;

-Стерилізація термолабільних інструментів (вкл. жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них) при експозиції не більше 15хв;

-ДВР гнучких та жорстких ендоскопів та інструментів до них при експозиції не більше 5 хв;

-Дезінфекція поверхонь за допомогою системи «двох відер» при нормі витрати робочого розчину не більше 15мл/м²;

-Дезінфекція поверхонь за допомогою відповідних технологічних установок (типу туманогенератор) при нормі витрати робочого розчину не більше 30 мл/м²;

-Дезінфекція білизни в процесі прання в автоматичній пральній машині.

Термін придатності робочого розчину не менше 16 діб.

Можливість багаторазового використання робочого розчину для дезінфекції, достерилізаційного очищення виробів медичного призначення та ДВР гнучких ендоскопів.

Залишкова (пролонгована) антимікробна дія при обробці поверхонь.

Кількість л робочого розчину для дезінфекції поверхонь, ВМП,сан.тех.обладнання при кишкових,крапельних інфекціях бактеріальної етіології, при збудниках ВЛІ (не забруднених) не менше 4000л, при вірусних- 2000л

Кількість л робочого розчину для дезінфекції поверхонь, ВМП,сан.тех.обладнання при особливо-небезпечних інфекціях (окремий режимом дезінфекції в інструкції) не менше 1000 л;

Кількість л робочого розчину для дезінфекції, поєднаної з передстилізаційним очищенням  ВМП не менше 1000л при експозиції 30хв, не менше 200л час експозиції 5хв (швидка дезінфекція), при туберкульозі не менше 333л при експозиції 15хв.

У засобі не повинно міститись хлору, альдегідів, кислот, ферментів, ПГМГ, спиртів та їх похідні, барвників та ароматизаторів.

Температура зберігання у межах від  0°С до +40°С.

Термін придатності засобу не менше 3 років.

Пляшка 1000 мл.

Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно стандарту  ISO 9001 (наявність копії сертифікату виробника).

л5
3.Дезінфекційний  засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук, швидкої дезінфекції невеликих за площею об’єктів  «АХД 2000 експрес» або еквівалент

Флакон, 1000 мл з дозуючим пристроєм

Готовий до використання розчин.

Загальний вміст суміші спиртів від 65%. рН 4-7 од.

Засіб на основі пропілового не більше 40%, ізопропілового спиртівне менше 35%. ЧАС не більше 0,15%.

Широкий спектр антимікробної активності по відношення до бактерій (у тому числі туберкульоз), вірусів (вкл. віруси грипу H5N1, H1N1, коронавірус, парентеральні вірусні гепатити В,С, вірус СНІД (ВІЛ), патогенних грибів (вкл. збудників кандидозів, дерматомікозів, трихофітій).

Антимікробні властивості засобу повинні відповідати Європейським стандартам  EN 14348, EN 14561, EN 14476, EN 13624.

Призначення:

Гігієнічна обробка рук;

Хірургічна обробка рук;

Антисептична обробка шкіри пацієнта перед проведенням маніпуляцій;

Швидка дезінфекція невеликих за площею об’єктів.

Розхід засобу на гігієнічну обробку повинен відповідати наказу МОЗ України від 21.09.2010  № 798 «Про затвердження методичних рекомендацій «Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу». (не менше 3 мл).

Розхід засобу на хірургічну обробку повинен відповідати наказу МОЗ України від 21.09.2010 № 798 «Про затвердження методичних рекомендацій «Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу».(двократно не менше 6 мл).

Розхід засобу на антисептичну обробку шкіри пацієнта залежить від 15 сек до 10 хв.

Норма витрат засобу на поверхні та некритичні ВМП не повинна перевищувати 20-30 мл/м².

Експозиція гігієнічної обробки повинна відповідати наказу МОЗ України від 21.09.2010 № 798 «Про затвердження методичних рекомендацій «Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу». Відповідно П. 6.5.табл. 1. до 30 с.

Експозиція хірургічної обробки повинна відповідати наказу МОЗ України від 04.04.2012 № 236 «Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів». Відповідно П. 9.11. від 1 хв. до 1,5 хв.

Експозиція антисептичної обробки шкіри пацієнта (маркування операційного поля) складає від 15 с до 10 хв.

Швидка дезінфекція невеликих за площею об’єктів з експозицією від 15 с.

Засіб повинен проявляти високу дію в присутності білка, крові, сироватки, забезпечувати антиперспірантну дію, сприяти ефективному прилипанню хірургічної плівки.

Засіб повинен володіти пролонгованою (залишковою) антимікробною дією протягом 3-х годин.

У засобі не повинно міститись феноксіетанол, феноксіпропанол, гуанідини, ПГМГ.

Засіб не повинен виявляти кумулятивних, мутагенних, ембріотоксичних, гонадотропних, тератогенних і канцерогенних властивостей.

Флакон 1000 мл з дозуючим пристроєм та настінним тримачем.

Температура зберігання у межах від +5°С до +30°С.

Термін придатності засобу не менше 3 років.

Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно стандарту  ISO 9001 (наявність копії сертифікату виробника).

л186
4.Готовий засіб для швидкої дезінфекції об’єктів «Аеродизин» або еквівалент            Флакон 1000 мл з дозуючим тригеромГотова до використання прозора безбарвна рідина.

Вміст діючої речовини пропанол не більше 32,5% та етанол не менше 18%.

Вміст додаткових діючих речовин дидецилдиметиламонію хлорид не >0,025%, стабілізатор та регулятор рН. рН7,8±1од.

Вміст АДР у засобі  від 50%.

Широкий спектр антимікробної активності по відношенню до збудників інфекцій бактеріальної етіології (вкл. туберкульоз), інфекцій вірусної етіології  (вкл. віруси грипу H5N1, H1N1, парентеральні гепатити В,С, ВІЛ), інфекцій грибкової етіології  (вкл. кандидози, дерматомікози, трихофітії).

Антимікробні властивості засобу повинні відповідати Європейським стандартам  EN 14348, EN 14561, EN 14476, EN 13624.

За параметрами гострої токсичності згідно з ГОСТ 12.1.007-76 при введенні в шлунок та при нанесенні на шкіру належить до 4 класу малонебезпечних речовин. ), Засіб не повинен спричиняти мутагенних, ембріотоксичних, тератогенних, канцерогенних, гонадотропних властивостей.

Наявність уніфікованих режимів для всіх збудників внутрішньолікарняних інфекцій.

Призначення:

-Поточне,профілактичне, заключне, генеральне прибирання;

-Дезінфекція ВМП;

-Дезінфекція поверхонь медичного обладнання  та устаткування;

-Дезінфекція об’єктів у стоматологічних клініках та кабінетах;

-Дезінфекція санітарно-технічного обладнання, інвентарю,кухонних зон, предметів догляду за хворими.

Витрата засобу на 1 м/² від 10 мл, при максимальному забруднені 20-30мл.

Експозиція обробки не більше 30 секунд для всіх збудників внутрішньо лікарняних інфекцій.

У засобі не повинно міститись ізопропанолу, феноксієтанолу,перекису водню, кислоти.

Температура зберігання у межах від +5°С до +30°С.

Термін придатності засобу не менше 3 років.

Флакон 1000 мл з дозуючим тригером.

Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно стандарту  ISO 9001 (наявність копії сертифікату виробника).

л

 

730

Очікувана вартість предмету закупівлі – 221 500,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу цін на аналогічні товари минулих періодів, з урахуванням передбачуваної кількості і якості товарів та проведення моніторингу в системі «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – кошти спеціального рахунку (власні кошти).

 

Меню
Перейти до вмісту