Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту стерилізаторів ГП-400)

Технічні вимоги

  1. Дозвіл Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України на ремонт, технічне обслуговування устаткування підвищеної небезпеки (посудини, що працюють під тиском) та Декларація.
  2. Послуги повинні надаватися кваліфікованим персоналом

– Посвідчення «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів».

– Посвідчення на право  експлуатації обладнання, що працює під тиском.

  1. Роботи щодо технічного огляду та ремонту проводяться на основі вимог і рекомендацій технічної і експлуатаційної документації кожного виду техніки.
Назва апарату та типТехнічні  та якісні вимогиОдиниця виміруКількість
1Стерилізатор ГП-400

(5 штук)

Діагностикапослуга        5
Демонтажпослуга        5
Розбирання запірного механізму  дверей парокамерипослуга        5
Заміна підшипниківпослуга        5
Ремонт діафрагми дверейпослуга        5
Монтаж та перевірка роботипослуга        5

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 80 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється на основі ринкових консультацій та цінових пропозицій виробничої собівартості послуг, встановлені надавачами такого виду послуг (враховуючи послуги попередніх закупівель). Собівартість одиниці послуги складається із статтей витрат надавача такого виду послуг: оренда приміщення, податки, заробітна плата працівників,транспортні послуги, запчастини від виробника та ін.

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту