Закупівля КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення обов’язкового профілактичного медичного огляду працівників Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»).

Переговорна процедура.

Підстава – двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Обгрунтування – 17.12.2020 року тендерним комітетом КНП «ВОДКЛ ВОР» було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення обов’язкового профілактичного медичного огляду працівників Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради») на очікувану вартість закупівлі 198 380 грн. 00 коп (ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-17-006565-c). 03.01.2021 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. 04.01.2021 року тендерним комітетом КНП «ВОДКЛ ВОР» було повторно через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення обов’язкового профілактичного медичного огляду працівників Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради») на очікувану вартість закупівлі 198 380 грн. 00 коп (ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-04-001261-c). 20.01.2021 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»). Враховуючи викладене, запропоновано застосувати переговорну процедуру закупівлі про закупівлю КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення обов’язкового профілактичного медичного огляду працівників Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради») на очікувану вартість закупівлі 198 380 грн. 00 коп.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

  №Назва послугиКількість працівниківКількість              послуг
                                                                         Перше півріччя
    1            Проведення заключного  медичного огляду головою комісії медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, відповідно до Наказу МОЗ України від 23.07.2002 р. №280.718 

 

1

 

    2Дослідження крові на сифіліс та мазок на гонорею
    3Огляд лікарем-дерматовенерологом
                    Друге півріччя
    1Проведення заключного  медичного огляду головою комісії медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, відповідно до Наказу МОЗ України від 23.07.2002 р. №280.660
  1. Заклад, що проводить медогляд має мати ліцензію на медичну практику та мати вищу акредитаційну категорію сертифікат (надати копії).
  2. Заклад, що проводить медогляд до початку медогляду має надати Медичні картки огляду осіб для визначення спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я (Форма № 140-5/о затверджено Наказом МОЗ України 21.02.2013 № 150) у кількості відповідно затверджених списків.
  3. Лікарі, що проводять медогляд мають мати негативні результати досліджень на COVID-19 (надати копії відповідальній особі – головній медичній сестрі закладу).
  4. Огляд проводиться відповідно до затвердженого списку.
  5. Огляд проводиться згідно затвердженого графіку.
  6. Якщо з поважних причин число осіб не відповідає списку, за згодою сторін встановлюється час в який повинні пройти медогляд ті хто не зміг це зробити.
  7. Про необхідність виключити або додатково включити в список окремих осіб, які підлягають медогляду, відповідальна особа зобов’язана сповістити додатково.

У вартість огляду мають входити витратні матеріали та засоби захисту для лікарів, що проводять медогляд.

  1. Для дослідження крові на сифіліс заклад, що проводить медогляд надає витратні матеріали (пробірки).

Учасник повинен входити до Переліку закладів охорони здоров’я Вінницької області, яким дозволено проводити даний вид медичного огляду (надати підтвердження).

   Очікувана вартість предмету закупівлі – 198 380,00.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі сформовано на основі аналізу про вартість проходження медичного огляду для отримання особистої медичної книжки станом на 2021 рік закладами охорони здоров’я, які мають ліцензію на медичну практику і акредитаційний сертифікат, що міститься в мережі інтернет у вільному доступі на офіційних сайтах закладів охорони здоров’я.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту