Закупівля КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення обов’язкового профілактичного медичного огляду працівників Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»)

  №                                          Назва послугиКількість працівниківКількість              послуг
                                                                         Перше півріччя
    1            Проведення заключного  медичного огляду головою комісії медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, відповідно до Наказу МОЗ України від 23.07.2002 р. №280.718 

 

1

 

    2Дослідження крові на сифіліс та мазок на гонорею
    3Огляд лікарем-дерматовенерологом
                                                                     Друге півріччя
    1Проведення заключного  медичного огляду головою комісії медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, відповідно до Наказу МОЗ України від 23.07.2002 р. №280.660

  Медико-технічні завдання до предмету закупівлі:

     

  1. Заклад, що проводить медогляд має мати ліцензію на медичну практику та мати вищу акредитаційну категорію, сертифікат.
  2. Огляд проводиться відповідно до затвердженого списку.
  3. Огляд проводиться згідно затвердженого графіку.
  4. У вартість огляду мають входити витратні матеріали та засоби захисту для лікарів, що проводять медогляд.
  5. Для дослідження крові на сифіліс заклад, що проводить медогляд, надає витратні матеріали (пробірки).

Очікувана вартість предмету закупівлі – 198 380, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі сформовано на основі аналізу про вартість проходження медичного огляду для отримання особистої медичної книжки станом на 2021 рік закладами охорони здоров’я, які мають ліцензію на медичну практику і акредитаційний сертифікат, що міститься в мережі інтернет у вільному доступі на офіційних сайтах закладів охорони здоров’я.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту