Закупівля «КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Діагностика КТ)».

Переговорна процедура.

Підстава – двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Обгрунтування – 03.02.2021 року тендерним комітетом КНП «ВОДКЛ ВОР» було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Діагностика КТ) на очікувану вартість закупівлі 142 200 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-03-007497-a). 19.02.2021 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. 19.02.2021 року тендерним комітетом КНП «ВОДКЛ ВОР» було повторно через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Діагностика КТ) на очікувану вартість закупівлі 142 200 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-19-009988-b). 09.03.2021 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»). Враховуючи викладене, запропоновано застосувати переговорну процедуру закупівлі про закупівлю КОД ЄЗС ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Діагностика КТ) на очікувану вартість закупівлі 142 200 грн. 00 коп.

 

№з.пМаніпуляція (Дослідження однієї зони)К-сть/рік 
1КТ з контрастуванням ОЧП8 
2КТ з контрастуванням ОГК10 
3КТ з контрастуванням головного мозку10 
4КТ без контрастування ОЧП8 
5КТ без контрастування ОГК12 
6КТ без контрастування головного мозку20 
7КТ без контрастування хребта8 
8КТ органів тазу8 
9КТ кісток скелету6 
10КТ придаткових пазух носа та середнього вуха з контрастуванням4 
11КТ придаткових пазух носа та середнього вуха без  контрастування8 
12КТ кісток обличчя12 
13Ортопантомографічне обстеження щелеп (панорамний знімок)10 
 Всього124 

 

Максимальний термін виконання дослідження від моменту звернення має становити не більше 1 години. Максимальний термін видачі результату (в т.ч. на електронному носії) дослідження з моменту його проведення не більше 1 години.

Транспортування особи, якій повинно проводитися дослідження здійснюється транспортом Замовника за рахунок Учасника.

Можливість обстеження повинно бути забезпечено протягом двадцяти чотирьох годин на добу сім днів на тиждень, в тому числі у вихідні, святкові, неробочі дні.

Вимоги до обладнання, за допомогою якого буде проводитися обстеження:

КТ-система (Комп’ютерний томограф):

– Мінімальний час  обертання – не більше 0,8 с;

– Потужність генератора  – не менше 30 кВт;

– Максимальна вага пацієнта – не менше 210 кг;

– Крок зрізу – 0,1-10 мм;

– Поле огляду – не менше 60 см;

– Діапазон ґвинтового кроку спіралі (пітч) – не менше 0,2 – 1,4

– Час послідовного сканування (секунд/градус) – не гірше 0,8/360°;

– Максимальна тривалість спірального сканування – не менше 300 с;

– Відображення на консолі керування топограми в режимі реального часу для відслідковування прогресу сканування;

– Алгоритм зниження артефактів, що спричинені металічними включеннями (імпланти, скоби, штифти, тощо);

– Автоматичне маркування хребта та ребер;

– Режим сканування зі спеціальним фільтром, що відсікає нижні енергії задля  зниження дози опромінення та покращення контрасту між м’якими тканинами та повітрям (наприклад, при візуалізації легенів);

– Алгоритм інтерактивної реконструкції, який покращує якість зображень та дозволяє знизити дозу опромінення;

– Автоматичне задавання параметрів сканування відповідно до області інтересу та характеристик органів;

– Автоматичне визначення області інтересу;

– Відображення об’ємно-зваженого індексу дози комп’ютерної томографії (CTDIvol) та добутку дози на довжину (DLP) перед кожним діапазоном сканування та після нього із збереженням цих показників у Протоколі пацієнта і в Структурованому звіті про дозу DICOM (або аналог);

– Наявність функції повідомлення та попередження про дозу випромінювання;

– Наявність функції автоматичного контролю експозиції;

– Контроль струму на рентгенівській трубці, що знаходиться під кутом, для зменшення дози для кутового сегмента з чутливими до випромінювання органами (кришталики ока, тканина молочної залози);

– Адаптація струму на рентгенівській трубці до сигналу ЕКГ пацієнта.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 142 200,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту