Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015:90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (послуги з централізованого водовідведення).

Переговорна процедура, скорочена.

Підстава – відсутність конкуренції з технічних причин.

Обгрунтування – Відповідно до абз.4 п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник має право як виняток застосувати скорочену переговорну процедуру закупівлі у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, так як на відповідному ринку відсутня конкуренція. Внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Підприємства, що надають послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є суб’єктами природних монополій та займають монопольне (домінуюче) становище на певній території. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 № 874-р, зведений порядок суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України . Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі по тексту – НКРЕКП) відповідно до Закону України «Про природні монополії» та Положення про Національну комісію, здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг і формує та веде реєстр суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, діяльність яких нею регулюється. Станом на 01.02.21р. на території Вінницької області суб’єктом природних монополій з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у місті Вінниця є КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ”. Зважаючи на вище вказане, наявні об’єктивні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі послуг з з відведення стічних вод для забезпечення потреб Замовника на 2021 рік та укладання договору про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури з КП “ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ”.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: очікуваний обсяг централізованого  водовідведення  становить 32514 м3; місце надання послуг – 21029, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 108;  строк надання послуг – до 31.12.2021 року.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 278 579,95.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням використаного скидання відпрацьованої води та приймання поверхневих стічних вод за попередній календарний рік та на підставі тарифів на централізоване водопостачання  КП “ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ”, затверджених постановою НКРЕКП № 2499 від  16.12.2020 року Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» (без урахування ПДВ).

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – 59 976,00 – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), 218 603,95 – згідно Лімітної довідки про бюджетні асигнування та кредитування на 2021 рік.

Меню
Перейти до вмісту