Закупівля Код ЄЗС ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення (Послуги з прання білизни)

п/п

Найменування товаруОд.

виміру

К-тьОрієнтовна вартість за кгЯкісні характеристики
1Прання, відбілювання, сушіння,  прасування білизни (простирадла, підковдри, наволочки, пелюшки, ковдри, подушки, покривала, гардини, штори, спецодяг, засоби індивідуального захисту, тощо).кг27 60025,00  1.            Технологічний процес прання повинен здійснюватися згідно Інструкції зі збору, сортування, транспортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров’я, затвердженої Наказом МОЗ України 30.04.2014 №293 та зареєстрованої в МЮ України 28 травня 2014 року №556/25333.

2.            Приймання переданого майна повинно здійснюватися у розсортованому вигляді на підставі накладної (на кожну здачу білизни).

3.            Приймальний контроль якості та кількості наданих послуг проводиться уповноваженим представником Замовника, який оформляється актом в день передачі випраної медичної білизни.

4.            Пральня Учасника повинна мати приміщення для забрудненого майна, для миючих, оздоблювальних і відбілюючих матеріалів, сушарню і пральне відділення, розбирання і зберігання чистої білизни та інші необхідні структурні підрозділи.

5.            Пральня Учасника повинна мати спеціальну технологічну лінію, яка унеможливлює контакт лікарняної білизни з іншою.

6.            Особливі умови:

Технологічний процес обробки медичної білизни в пральні повинен включати:

–         підготовчі операції приймання, сортування, комплектування виробничих партій;

–          підготовка води і рідких миючих розчинів, які подаються автоматичною системою дозування;

–         дезінфекція;

–         прання білизни (прання, нейтралізація, полоскання);

–         віджимання;

–         сушіння білизни;

–         прасування;

–          усунення браку прання;

–         видача медичної білизни Замовнику.

(Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції Замовнику детально розписану методику прання та оброблення медичної білизни, а щодо автоматичного дозування миючих та дезінфікуючих середників – опис системи та перелік програм що використовуються в технологічних процесах).

7.      Технологічний процес прання білизни, спеціального одягу і засобів індивідуального захисту з інфекційного відділення, а також білизна ІV ступеня забруднення повинна дезінфікуватися і пратися в прохідних пральних машинах, які мають два вікна – вікно для завантаження (брудне) і вікно для вивантаження (чисте). Крім того повинна бути передбачена можливість прання білизни в розчинних мішках  білизни інфекційних хворих, забруднену кров’ю та іншими біологічними виділеннями. (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції Замовнику довідку про наявність прохідних  пральних машин та опис технологічної можливості прання білизни в розчинних мішках).

8.      Для обробки білизни мають застосовуватися професійні рідкі миючі, вибілюючі та дезінфікуючі засоби, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та зареєстровані в Україні згідно чинних вимог. (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції належні копії сертифікатів відповідності та висновків санітарно-епідеміологічної експертизи на засоби для обробки та прання білизни, належні копії гарантійних листів товаровиробника або уповноваженого ним представника (дилера, дистриб’ютора) на якісне та своєчасне постачання миючих та дезінфікуючих засобів).

9.      Прання спеціального одягу і засобів індивідуального захисту повинно здійснюватися окремо від білизни хворих  (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

10.            Оброблена в пральні білизна має бути:

–         рівномірно випраною, чистою, з запахом, притаманним свіжій випраній білизні, не мати запаху хімічних препаратів тощо;

–         без плям і бруду різного походження;

–         чистою, випрасуваною і не мати підпалин, дір, інших дефектів, крім тих, що позначені у квитанції під час приймання замовлення, не мати перекосів, зім’ятих місць;

–         рівномірно підсушеною, вологість не повинна бути більшою 12 %.

11.            Випрана білизна повинна бути безпечною для здоров’я людей і не визивати алергічних реакцій, зокрема внаслідок застосування при пранні миючих засобів.

12.            У разі неякісного прання білизни Учасником має здійснюватися повторне прання та чищення білизни за власний рахунок (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

13.            У разі пошкодження білизни, Учасник (Виконавець) має здійснити заміну  пошкодженої медичної білизни на якісну, рівноцінну медичну білизну або відшкодувати  її вартість. (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

14.            Не дозволяється підміна білизни.

15.            Випрана білизна повинна передаватись Замовнику в упаковці, яка буде забезпечувати цілісність, збереження її якості під час транспортування (Учасник зобов’язаний надати відповідний гарантійний лист).

16.            Умови постачання:

–         Виконавець самостійно та за свій рахунок проводить вивезення  брудної білизни Замовника (за адресою – м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе 108) до місць виконання послуг, і повинен повернути за свій рахунок чисту білизну назад, протягом 48 годин.

–         Отримання брудної білизни для надання послуг від Замовника, здійснюється Виконавцем  понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця о 10.00 – 11.00 годині, а передачу білизни Замовнику –  10.00 – 11.00 годині не рідше чим три робочих дні на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) за місцем знаходження Замовника: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе будинок 108.

                                                                                   ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ до послуг з  прання білизни:

 1. Технологічний процес прання повинен здійснюватися згідно Інструкції зі збору, сортування, транспортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров’я, затвердженої Наказом МОЗ України 30.04.2014 №293 та зареєстрованої в МЮ України 28 травня 2014 року №556/25333.
 2. Пральня Учасника повинна мати спеціальну технологічну лінію, яка унеможливлює контакт лікарняної білизни з іншою.
 3. Технологічний процес прання білизни, спеціального одягу і засобів індивідуального захисту з інфекційного відділення, а також білизна ІV ступеня забруднення повинна дезінфікуватися і пратися в прохідних пральних машинах, які мають два вікна – вікно для завантаження (брудне) і вікно для вивантаження (чисте). Крім того повинна бути передбачена можливість прання білизни в розчинних мішках білизни інфекційних хворих, забруднену кров’ю та іншими біологічними виділеннями.
 4. Для обробки білизни мають застосовуватися професійні рідкі миючі, вибілюючі та дезінфікуючі засоби, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та зареєстровані в Україні згідно чинних вимог.
 5. Прання спеціального одягу і засобів індивідуального захисту повинно здійснюватися окремо від білизни хворих.
 6. Чиста (випрана) білизна повинна бути складена та транспортуватись в чистих мішках, що захищають їх від забруднення.
 7. Оброблена в пральні білизна має бути:
 • рівномірно випраною, чистою, з запахом, притаманним свіжій випраній білизні, не мати запаху хімічних препаратів тощо.
 • без плям і бруду різного походження;
 • чистою, випрасуваною і не мати підпалин, дір, інших дефектів, крім тих, що позначені у квитанції під час приймання замовлення, не мати перекосів, зім’ятих місць;
 • рівномірно підсушеною, вологість не повинна бути більшою 12 %.
 1. Випрана білизна повинна бути безпечною для здоров’я людей і не визивати алергічних реакцій, зокрема внаслідок застосування при пранні миючих засобів.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 690 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом орієнтування на ціну вартості послуги власних проведених процедур та укладених договорів за минулі періоди.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту