Першого червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Діти – це майбутнє кожної нації, її розвиток та продовження.
Дітей та їхніх батьків першою привітала директорка ВОДКЛ ВОР Лідія Діденко. Вона звернулися до маленьких пацієнтів зі словами підтримки і побажаннями здоров’я, щасливого дитинства та миру Україні. Директорка зазначила, що змістовно відзначати Міжнародний день захисту дітей стало доброю традицією у нашій лікарні. Незважаючи на численні труднощі часів війни в Україні, ми подолали їх і робимо все можливе, щоб наші діти відчували турботу про себе і якнайшвидше одужували.
З вітальним словом до дітей і колективу лікарні також звернулась начальник відділу екстреної та медичної первинної допомоги населенню Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Лариса Бевза. Вона побажала дітям та батькам витримки, незламного духу, віри та найшвидшого подолання хвороби.
💃👩‍🎤Після урочистих промов розпочалася концертна програма. Для дітей виступили творчий колектив «Екстрім» Вінницького Палацу дітей та юнацтва й вихованка центру естетичного виховання Вінницької обласної Ради, які подарували радість і усмішки глядачам.
🎨Окрім концерту, для дітей організували низку майстер-класів з паперопластики, виготовлення ляльки-мотанки, бісероплетіння та інших.
Вперше в закладі було проведено майстер-клас« Допоможи собі сам», присвячений наданню першої долікарської допомоги. Наші медичні фахівці навчали дітей та їхніх батьків основам надання першої допомоги у випадках надзвичайних ситуацій. Цей майстер-клас допоміг зрозуміти важливість швидкої та правильної реакції у критичних ситуаціях і був цікавим і для пацієнтів, і для батьків, і для співробітників лікарні. Це надихнуло організаторів майстер-класу проводити такі тренінги на регулярній основі.
Дітей онкогематологічного відділення зі святом привітали аніматори від Фундації Дім Рональда МакДональда, подарувавши їм веселі розваги та гарний настрій.
                                                       
😀🤩☺️Свято принесло дітям багато позитивних емоцій і корисних навичок та знань, залишивши приємні спогади про цей день. Бережімо наших дітей, даруймо їм душевну теплоту і сердечність, бо вони наше продовження і майбутнє України!
Адміністрація лікарні щиро дякує всім хто долучився до організації свята:
  • ОЦ «Школа супергероїв»
  • Вінницькому Палацу дітей та юнацтва.
  • Вінницькому обласному Будинку вчителя
  • Вінницькій обласній Станціії юних натуралістів.
  • Вінницькому обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
  • Сімейній кімнаті Фундації Дім Рональда МакДональда.
Разом ми не переможні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту