1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Інфекційно-боксоване відділення №2

Завідувач відділенням: Старинець Людмила Сергіївна, лікар – педіатр вищої категорії. Телефон відділення 43-80-12.
Старша медсестра: Лукіянчук Наталія Михайлівна.

 

Відділення розраховано на 30 ліжок та надає висококваліфіковану медичну допомогу дітям віком з 1 місяця до 18 років з інфекційною патологією, хворобами дихальних та сечовидільних шляхів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, алергічними захворюваннями, генетичною та спадковою патологією. Досвідчені лікарі та медичні сестри забезпечують цілодобовий нагляд за дітьми .
У відділенні створені всі необхідні умови для перебування матері та дитини: кімната для приготування дитячого харчування ,1-2-х місні напівбокси підвищеної комфортності з санвузлом та ванною кімнатою кожен. У відділенні є палата з покращеними умовами перебування ( телевізор, холодильник). Госпіталізація хворих здійснюється за ургентними показами без направлення сімейного лікаря при самозверненні та бригадою швидкої допомоги та з електронним направленням за програмою медичних гарантій незалежно від місця проживання.
Діагностика захворювань та лікування хворих проводиться із урахуванням досягнень світової науки, що базуються на принципах доказової медицини, світових та вітчизняних клінічних протоколів медичної допомоги дітям з різними захворюваннями. Застосовуються методи променевої (ультразвукова, рентгенологічна, тощо) та інструментальної діагностики (фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія тощо) та широкий спектр біохімічних, імунологічних та бактеріологічних досліджень.Відділення співпрацює з провідними профільними державними установами України.

Меню
Перейти до вмісту