1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Педіатричне відділення № 1

Педіатричне відділення №1

Зав. відділенням Гумінська Галина Станіславівна, старша медична сестра – Заневська Ганна Станіславівна

Педіатричне відділення №1 в своєму складі має ліжка кардіоревматологічного, нефрологічного та гастроентерологічного профілю.

Це єдине в області спеціалізоване відділення, де надається кваліфікована допомога хворим дітям з патологією серцево-судинної, сечовидільної систем та шлунково-кишкового тракту.

У відділенні працює високопрофесійний колектив лікарів та медичних сестер.

На базі  відділення лікуються хворі віком від 3 до 18 років з кардіоревматологічними захворюваннями,  патологією нирок та сечових шляхів та захворюваннями системи травлення: вродженими вадами серця, системними захворюваннями сполучної тканини, кардитами, артритами, складними порушеннями ритму серцевої діяльності, артеріальною гіпертензією, гострими та хронічними гломерулонефритами, хронічною нирковою недостатністю, вродженими вадами розвитку нирок та сечових шляхів, гострими та хронічними гастритами, панкреатитами, гепатитами, виразковими хворобами шлунка та дванадцятипалої кишки, функціональними розладами травлення.

На базі відділення проводяться сучасні методи діагностики профільних захворювань:    УЗ-діагностика, в тому числі доплерехокардіографія, добове моніторування артеріального тиску, цілодобова реєстрація серцевого ритму за Холтером,  доплерографія судин нирок, ендоскопічні обстеження (езофагогастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія при необхідності з гістологічним дослідженням), сучасні спеціальні рентгенологічні методики (екскреторна урографія, мікційна цистографія, іригографія), широкий спектр загальноклінічних, біохімічних, бактеріологічних та імунологічних досліджень.

Підтримується тісний зв’язок з провідними профільними державними установами. При необхідності хворі зі складними вродженими вадами серця та життєзагрозливими порушеннями серцевого ритму консультуються по телемедицині з провідними спеціалістами науково-практичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва.

На базі відділення створено реєстр хворих з хронічною хворобою нирок, який включено до європейської бази даних, реєстр хворих з вродженими вадами серця та ювенільним ідіопатичним артритом.

 

Всі лікарі відділення мають вищі кваліфікаційні категорії з відповідного профілю, володіють сучасними методиками діагностики та лікування профільних захворювань згідно європейських та міжнародних настанов.

В 2021 році у відділенні завершено капітальний ремонт. До послуг пацієнтів комфортні 2-х чи 3-х місні палати, простора ігрова кімната. Є також ванна кімната та душова з постійною подачею гарячої води. У відділенні є палати з покращеними умовами перебування, де до послуг пацієнтів телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабіною.

При наявності електронного направлення на госпіталізацію хворі можуть отримати стаціонарну допомогу за програмою медичних гарантій незалежно від місця проживання. При невідкладних станах госпіталізація здійснюється за ургентними показами без направлення.

Меню
Перейти до вмісту