1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Педіатричне відділення № 1

Зав. відділенням Гумінська Галина Станіславівна

Старша медсестра Заневська Ганна Станіславівна

Тел.43-71-40

Педіатричне відділення № 1 існує на базі ВОДКЛ з 2000 року.

У складі відділення функціонує 16 ліжок кардіоревматологічного та 14 ліжок нефрологічного профілю. Це єдине в області спеціалізоване відділення, де надається кваліфікована допомога хворим дітям з патологією серцево-судинної та сечовидільної систем.

На базі відділення працює 4 лікарі: 2 дитячих кардіоревматолога та 2 дитячих нефролога. Всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію за відповідними спеціальностями та володіють сучасними методами діагностики та лікування профільних захворювань.

У відділенні лікуються хворі віком від 3 до 18 років з кардіоревматологічними захворюваннями та патологією нирок та сечових шляхів: вродженими вадами серця, системними захворюваннями сполучної тканини, кардитами, артритами, складними порушеннями ритму серцевої діяльності, артеріальною гіпертензією, гострими та хронічними гломерулонефритами, хронічною нирковою недостатністю, вродженими вадами розвитку нирок та сечових шляхів.

На базі відділення проводяться сучасні методи діагностики профільних захворювань: УЗ-діагностика, в тому числі доплерехокардіографія, добове моніторування серцевого ритму та артеріального тиску, доплерографія судин нирок, сучасні спеціальні рентгенологічні методики та широкий спектр загальноклінічних, біохімічних, бактеріологічних та імунологічних досліджень.

Хворі зі складними для діагностики вродженими вадами серця консультуються по телемедицині провідними спеціалістами науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва. Нефрологічні хворі з атиповим перебігом гломерулонефритів направляються в клініки м. Київ для проведення нефробіопсії.

На базі відділення щорічно проходять обстеження та лікування майже 1,5 тис. хворих дітей з районів області та м. Вінниці.

Хворі отримують медикаментозну терапію згідно протоколів, затверджених МОЗ України, фізіотерапевтичні методи лікування, масаж, ЛФК, голкорефлексотерапію.

Меню
Перейти до вмісту