Вітаємо вас на сторінці дитячої поліклініки КНП “Вінницької обласної дитячої лікарні Вінницької обласної Ради

 

Зав. поліклінікою  – Кондратюк Людмила Миколаївна.

Старша медсестра – в. о. Бойко Алла Миколаївна

Тел. реєстратури – 55-11-04

До складу команди входять досвідчені неонатологи, педіатри, лікарі-консультанти, медсестри та медичні асистенти, що добре володіють методами раннього виявлення, лікування та реабілітації порушень розвитку дитини.

На даний час в поліклініці працюють лікарі 25 спеціальностей, які мають високий рівень професійної підготовки, володіють складними методиками лікувально-діагностичними процесу.

Основу персоналу клініки складають добре знані фахівці, що є міцним фундаментом при створенні нової моделі сучасної медицини.

Ми здатні ефективно вирішувати найскладніші проблеми здоров’я дитини будь-якого віку.

Ми володіємо особливо високою експертизою в питаннях діагностики та лікування важких захворювань.

В поліклініці проводиться прийом дітей, які звертаються з направленням з місця проживання та дітей, які спостерігаються в лікарні з хронічними захворюваннями (діти «Д» спискового обліку).

Спеціалісти поліклініки надають амбулаторно-консультативну допомогу, за показами госпіталізують ургентно, а також здійснюю планову госпіталізацію в стаціонарні відділення за попереднім записом.

Також проводиться запис за направленням в попередньому режимі на день, який обирають для відвідування самі батьки, по телефону та в  режимі on-line запису.

На базі поліклініки працюють найкращі лікарі в галузі дитячих спеціальностей, консультації надають професори та доценти ВДМУ ім. Пирогова. Здорові діти можуть пройти профілактичні огляди спеціалістів (відповідно електронному направленню), для зручності пацієнтів з 2021 року на базі поліклініки працюють сімейні лікарі-педіатри, з якими можна оформити декларацію.

Створені умови для дітей раннього віку, працює обладнана кімната матері та дитини і кімната для візочків, де ви можете безпечно залишити ваш візочок та речі.

Для оглядів у кабінеті катамнестичного спостереження запрошуються діти раннього віку, котрі в періоді новонародженості лікувалися стаціонарно та також маленькі ”поспішайчики”, діти які народилися передчасно. Для вчасної діагности патології та зменшення ризиків порушень розвитку, ці дітки консультуються неврологом, неонатологом, окулістом, ортопедом.

Меню
Перейти до вмісту