З 31.07.2023 року обстеження амбулаторних пацієнтів в рентгенодіагностичному кабінеті (розташований поряд із травмпунком) та кабінетах ультразвукової і функціональної діагностики виконується за попереднім записом на сайті КНП “ВОДКЛ ВОР”при наявності електронного направлення (для рентгенологічних обстежень обов’язкове чітке визначення зони обстеження та обгрунтування).
Графік прийому амбулаторних пацієнтів:
Кабінети УЗД та ФД 9.00 – 15.00
Рентгенодіагностичний кабінет 9.00 – 14.00

Зав. відділенням   –  Зубко Олена Всеволодівна

Старша медична сестра – Білявська Галина Володимирівна

Відділення об’єднує два структурних підрозділи -рентгенодіагностичний кабінет та кабінет ультразвукової і функціональної діагностики, які оснащені сучасним обладнанням та в повному обсязі забезпечують діагностичний процес у закладі.

Проводиться обстеження стаціонарних, ургентних, амбулаторних пацієнтів, цілодобово працює ургентний рентгенкабінет.

Виконується широкий спектр ультразвукових, функціональних та рентгенологічних досліджень. У плановому порядку стаціонарним пацієнтам проводяться спеціальні рентгенологічні дослідження органів ШКТ, сечовидільної системи, фістулографії з контрастними речовинами.

Використання сучасного обладнання, професіоналізм та злагоджена робота колективу відділення є запорукою якісного, результативного забезпечення діагностичної складової лікувального процесу в цілому.

Меню
Перейти до вмісту