1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Відділення для новонароджених та недоношених дітей

Зав. відділення – Сергета Діна Петрівна

Старша медсестра – Єрємєєва Лариса Віталіївна

Відділення для недоношених новонароджених функціонує в складі ВОДКЛ з 1980 року. За цей час проліковано та виходжено більше 10 тис. дітей, які народились передчасно з вагою від 500 до 2500 г. Серед пацієнтів значну частину складають діти з дуже малою масою тіла – до 1500 г. Найменший пацієнт відділення мав масу 695 грамів.

Відділення розраховане на 30 ліжок, переважна більшість яких діє за принципом сумісного перебування матері та дитини в окремих боксах.

Досвідчені лікарі та медичні сестри відділення в повному обсязі надають медичну допомогу недоношеним новонародженим, навчають молодих мам догляду за новонародженими, принципам грудного вигодовування, а також, при необхідності, надають психологічну допомогу породіллям, які її потребують.

Лікувальний процес забезпечений сучасною апаратурою та обладнанням: кувезами для виходжування глибоконедоношених дітей, ліжечками з підігрівом, інфузійним насосом та лампами для проведення фототерапії.

В відділенні впроваджуються нові сучасні методики діагностики, лікування та абілітації недоношених немовлят.

Новонароджені середнього та високого неврологічного ризику після виписки передаються під спостереження в кабінет катамнезу поліклініки ВОДКЛ, де в подальшому отримують амбулаторно-консультативну допомогу.

Меню
Перейти до вмісту