Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 в талонах; Дизельне паливо в талонах)».

  1. Відповідність палива, що пропонуються Учасником, підтверджується копіями сертифікатів якості (відповідності) та/або паспортами якості.
  2. Учасник повинен мати мережу АЗС на території м. Вінниці, Вінницької області та України, на яких буде здійснювати продаж палива (А-95, Дизельне паливо за талонною системою – талони номіналом 10-20 л).
  3. Термін дії талонів має бути не меншим, ніж 6 (шість) місяців з моменту отримання талонів Замовником.
  4. Обов’язкова наявність пального, зазначеного у специфікації на всіх АЗС-мережі. Для забезпечення безперебійної заправки санітарних автомобілів, необхідна наявність трьох АЗС на відстані не більше 3 км від юридичної адреси КНП ВОДКЛ ВОР.
  5. Відпуск автомобільного палива здійснюється цілодобово та проводиться за талонами на власних автозаправних станціях постачальника.
  6. Якість Бензину марки А-95 повиннна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару, в тому числі умовам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного судного та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 01.08.2013 року);
  7. Якість Дизельного палива повинна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару, в тому числі умовам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного судного та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 01.08.2013 року).

                                                            Технічні вимоги

 

 

п\п

 

Найменування товару

 

Одиниця виміру

 

Кількість

Технічні характеристики (повинні відповідати вимогам)
1Бензин А-95 (талони 10-20 л)л1 500Якість євро-5
2Дизельне паливо (талони 10-20 л)л5 000Якість євро-5

  Очікувана вартість предмету закупівлі – 415 000,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням інформації, яка міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах АЗС, Міністерства фінансів  України та даних наслідків моніторингу цін на оптовому ринку.

Розмір бюджетного призначення –  власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту