Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15110000-2 – М’ясо (М’ясо птиці (Стегно куряче заморожене))»

 

Загальні вимоги

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання.
  2. Поставка Товару повинна здійснюватися Учасником протягом 2-3 дня з моменту отримання заявки від Замовника по телефону/факсу, зазначеному в договорі про закупівлю.
  3. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  4. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  5. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.

 

 

№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.М’ясо (М’ясо птиці (Стегно куряче заморожене))кг1300  Стегно куряче повинно бути вироблено вітчизняними виробниками, заморожене, повністю відповідати вимогам, діючим  на території України: державні стандарти ДСТУ .  Оперення повністю видалено, стегенця курячі чисті, без подряпин, розривів, плям та синців. Кісткова система без переломів та наявності оголених кісток. Колір стегенець курячих від блідо-рожевого до рожевого без темної пігментації, колір підшкірного та внутрішнього жиру блідо-жовтий або жовтий. Запах при розморожуванні властивий свіжому, доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Стегенця курячі не повинні мати технологічно добавленої води більше норми та не бути ін’єктовані розсолами, не повинні бути заморожені більше одного разу, мати ознаки холодильних опіків. М’ясо курей патраних першої категорії. Запаковане в поліетиленові пакети по 2,5кг , розфасовано в картонні ящики.

Термін придатності – від 3 місяців до закінчення терміну  зберігання.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – 117 000,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту