Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (Свинина заморожена)

    Загальні вимоги

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання для кожного окремого найменування.
  2. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  3. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  4. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.
  5. Учасник повинен надати документи які підтверджують якість товару, а саме: посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами.
№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.М’ясо (Свинина заморожена) лопаткова частина без кістки та тазостегнова частина без кістки в рівних частинах)     кг   542Свинина заморожена (лопаткова частина без кістки та тазостегнова частина без кістки)

Країна походження Україна.

Відповідність ДСТУ, ТУ

Великими шматками.

Свинина повинна бути нежирна, без жилок, плівок та сухожилля із зовнішньої сторони. Без сала. На шматках м’яса не повинно бути залишків внутрішніх органів, згустків крові, забруднень, льоду. Товар має бути поставлений у п/е плівці, з подальшою упаковкою в картонні ящики, що забезпечує збереження товару та відповідати діючим вимогам (плівка, пакети, лотки в тарі виробника з маркуванням на кожній пакувальній одиниці згідно з чинними нормативними документами) Постачання має здійснюватись згідно заявки,з залишковим терміном зберігання не менше 2/3 строку до закінчення терміну зберігання Термін придатності не менше 6 місяців. Зберігання при t -18градусів.

     Очікувана вартість предмету закупівлі – 70 500,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту