Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (Свинина заморожена)».

 

Загальні вимоги

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання.
  2. Поставка Товару повинна здійснюватися Учасником протягом 2-3 дня з моменту отримання заявки від Замовника по телефону/факсу, зазначеному в договорі про закупівлю.
  3. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  4. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  5. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.
№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.М’ясо (Свинина заморожена) лопаткова частина без кістки та тазостегнова частина без кістки в рівних частинах)кг420Свинина заморожена (лопаткова частина без кістки та тазостегнова частина без кістки)

Країна походження Україна.

Відповідність ДСТУ, ТУ

Великими шматками.

Свинина повинна бути нежирна, без жилок, плівок та сухожилля із зовнішньої сторони. Без сала. На шматках м’яса не повинно бути залишків внутрішніх органів, згустків крові, забруднень, льоду. Товар має бути поставлений у п/е плівці, з подальшою упаковкою в картонні ящики, що забезпечує збереження товару та відповідати діючим вимогам (плівка, пакети, лотки в тарі виробника з маркуванням на кожній пакувальній одиниці згідно з чинними нормативними документами) Постачання має здійснюватись згідно заявки,з залишковим терміном зберігання не менше 2/3 строку до закінчення терміну зберігання Термін придатності не менше 6 місяців. Зберігання при t -18градусів.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – 50 400,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту