Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)»

Загальні вимоги

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання.
  2. Поставка Товару повинна здійснюватися Учасником протягом 2-3 дня з моменту отримання заявки від Замовника по телефону/факсу.
  3. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  4. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  5. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.

 

№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.Молоко пастеризоване з масовою часткою жиру 2,5% терміном придатності 3-7діб  (або еквівалент)      кг   2000Склад: молоко коров’яче

0,9-1,0 кг пакет. Без ГМО.

ДСТУ 2661:2010

Молоко повинно бути чистим. Без сторонніх, не властивих свіжому молоку присмаків та запахів, та грудочок жиру. За зовнішнім виглядом та консистенцією молоко повинно бути однорідною рідиною від білого до ясно жовтого кольору, без осаду та згустків

 Очікувана вартість предмета закупівлі – 58 000,00 грн.

Інформація про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту