Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)

Технічні та якісні вимоги:

Загальні вимоги

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 90% від встановлених інструкцією термінів зберігання для кожного окремого найменування.
  2. Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції копію Довідки про санітарну обробку автомобіля.
  3. Працівники, які будуть залучені до поставки товару, повинні мати особисті медичні книжки з результатами медичного обстеження.
  4. Товар повинен постачатися в тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
  5. Упаковка товару повинна бути не пошкодженою.
  6. Маркування товару повинно містити обов’язкову інформацію, яка передбачена чинним законодавством для харчових продуктів.
  7. Учасник повинен надати в складі своєї тендерної пропозиції документи, які підтверджують якість товару, а саме посвідчення про якість чи декларація виробника, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами.
№ з/пНайменування

товару

Одиниця виміруКількість товаруХарчова характеристика товару та маркування
1.Молоко пастеризоване з масовою часткою жиру 2,5% терміном придатності 3-7діб (або еквівалент)кг2500Склад: молоко коров’яче 0,9-1,0 кг пакет. Без ГМО. ДСТУ 2661:2010

Молоко повинно бути чистим. Без сторонніх, не властивих свіжому молоку присмаків та запахів, та грудочок жиру. За зовнішнім виглядом та консистенцією молоко повинно бути однорідною рідиною від білого до ясно жовтого кольору, без осаду та згустків

Очікувана вартість предмету закупівлі – 57 500, 00 грн.

Інформацію про очікувану вартість предмету закупівлі вказано з урахуванням аналізу індексу споживчих цін, яка міститься на офіційному сайті  Міністерства фінансів України та Державної служби статистики України.

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту