Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний)».

 

Запропонований учасником товар повинен відповідати таким вимогам:

Ця документація визначає опис предмета закупівлі та умови транспортування до місця призначення зазначеного в документації Замовника.

Товар, який буде закуповуватись Замовником в кількості, повинен відповідати ДСТУ ГОСТ 5583:2009, наступним характеристикам:

– Об’ємна частка кисню (О2) – не менше 99,5 %;

– Масова концентрація водяної пари (H2O)- 0,07 %;

– Об’ємна частка водню (H2), % – немає;

– Об’ємна частка двоокису вуглецю (CO2) – 0,01 %;

– Вміст окису вуглецю (CO) – немає;

– Вміст газоподібних кислот та основ – немає;

– Вміст лугів – немає;

– Запах – відсутній.

 

Найменування товаруУмови поставкиОдиниця виміруОрієнтовна кількістьВідповідність
1 

Кисень медичний газоподібний

 

з газифікаторів холодних кріогеннихм339250ДСТУ/ТУ, Реєстраційне посвідчення МОЗ
в балонах по 40 лм32300ДСТУ/ТУ, Реєстраційне посвідчення МОЗ
в балонах по 10 лм3400ДСТУ/ТУ, Реєстраційне посвідчення МОЗ

 

  1. Постачання кисню проводиться з газифікаторів холодних кріогенних. Ціна за 1 м3 кисню медичного, що буде постачатися через газифікатор, вказується на умовах вводу в магістральні трубопроводи киснево-розподільчої станції лікарні з урахуванням всіх затрат. Тиск кисню на вводі від 8 до 14 атмосфер, температура від -20о С до + 35о С Постачання кисню замовнику здійснюється через газифікатор/газифікатори, що є власністю Учасника «переможця торгів» або перебувають у його користуванні.
  2. Враховуючи специфіку роботи лікувального закладу, Учасник зобов’язаний передбачити наявність оновлюваного резервного запасу кисню в сталевих балонах по 40 л в кількості 2300 м3 та 10 л в кількості 400 м3 на період дії угоди. Вартість кисню медичного газу у балонах подається з урахуванням транспортування до лікарні.
  3. Товар повинен бути зареєстрованим у встановленому законодавством порядку і мати відповідні документи на застосування його в медичній практиці (надати копії реєстраційного посвідчення МОЗ України і інструкції про медичне застосування), відповідати вимогам Державних стандартів та мати сертифікати  (паспорти) якості.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 1 360 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та шляхом проведення моніторингу цін на аналогічний товар в системі «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту