Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний)

Переговорна процедура.

Підстава – двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.

Обґрунтування:

09.12.2021 року тендерним комітетом КНП «ВОДКЛ ВОР» було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний) на очікувану вартість закупівлі 1 360 000 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-09-017421-c). 27.12.2021 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. 28.12.2021 року тендерним комітетом КНП «ВОДКЛ ВОР» було повторно через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний) на очікувану вартість закупівлі 1 360 000 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-28-005700-c). 13.01.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»). Враховуючи викладене, запропоновано застосувати переговорну процедуру закупівлі про закупівлю НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний) на очікувану вартість закупівлі 1 360 000 грн. 00 коп.

Товар повинен відповідати ДСТУ ГОСТ 5583:2009, наступним характеристикам:

– Об’ємна частка кисню (О2) – не менше 99,5 %;

– Масова концентрація водяної пари (H2O)- 0,07 %;

– Об’ємна частка водню (H2), % – немає;

– Об’ємна частка двоокису вуглецю (CO2) – 0,01 %;

– Вміст окису вуглецю (CO) – немає;

– Вміст газоподібних кислот та основ – немає;

– Вміст лугів – немає;

– Запах – відсутній.

 

Найменування товаруУмови поставкиОдиниця виміруОрієнтовна кількістьВідповідність
1 

Кисень медичний газоподібний

 

з газифікаторів холодних кріогеннихм339250ДСТУ/ТУ, Реєстраційне посвідчення МОЗ
в балонах по 40 лм32300ДСТУ/ТУ, Реєстраційне посвідчення МОЗ
в балонах по 10 лм3400ДСТУ/ТУ, Реєстраційне посвідчення МОЗ

 

 1. Постачання кисню проводиться з газифікаторів холодних кріогенних. Ціна за 1 м3 кисню медичного, що буде постачатися через газифікатор, вказується на умовах вводу в магістральні трубопроводи киснево-розподільчої станції лікарні з урахуванням всіх затрат. Тиск кисню на вводі від 8 до 14 атмосфер, температура від -20о С до + 35о С Постачання кисню замовнику здійснюється через газифікатор/газифікатори, що є власністю Учасника «переможця торгів» або перебувають у його користуванні.
 2. Враховуючи специфіку роботи лікувального закладу, Учасник зобов’язаний передбачити наявність оновлюваного резервного запасу кисню в сталевих балонах по 40 л в кількості 2300 м3 та 10 л в кількості 400 м3 на період дії угоди. Вартість кисню медичного газу у балонах подається з урахуванням транспортування до лікарні.
 3. Товар повинен бути зареєстрованим у встановленому законодавством порядку і мати відповідні документи на застосування його в медичній практиці (надати копії реєстраційного посвідчення МОЗ України і інструкції про медичне застосування), відповідати вимогам Державних стандартів та мати сертифікати  (паспорти) якості. У разі здійснення виробництва кисню Учасник зобов’язаний подати копії дозволів і ліцензій на виробництво кисню медичного газифікованого.
 4. Якщо Учасник є виробником кисню медичного, то він повинен надати оригінал гарантійного листа про змогу поставляти необхідну кількість кисню медичного, яка зазначена Замовником в оголошенні про проведення процедури закупівлі протягом 2022 року та копії наступних документів:
 • ліцензія на виробництво лікарських засобів кисню медичного;
 • реєстраційне посвідчення на кисень медичний газоподібний відповідно до предмета закупівлі;
 • паспорти якості лікарського засобу – кисень медичний.

Якщо Учасник не є виробником кисню медичного газоподібного відповідно до предмета закупівлі, то він повинен надати оригінал гарантійного листа про змогу поставляти необхідну кількість кисню медичного, яка зазначена Замовником в оголошенні про проведення процедури закупівлі та копії наступних документів:

 • ліцензія на оптову торгівлю на кисень медичний;
 • ліцензія виробника на виробництво лікарських засобів кисню медичного;
 • реєстраційне посвідчення виробника на кисень медичний відповідно до предмета закупівлі;
 • паспорти якості від виробника на лікарський засіб – кисень медичний

Очікувана вартість предмету закупівлі – 1 360 000, 00 грн.

Під час формування очікуваної вартості закупівлі фармацевтичної продукції, ціна формується згідно Постанови КМУ від 02.07.2014р. № 240 «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів», за цінами, які не перевищують рівня задекларованих оптово-відпускних цін на лікарські засоби, що міститься у вільному доступі на офіційному сайті МОЗ України.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту