Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Вуглекислота в балонах)».

Переговорна процедура.

Підстава- двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом.

Обгрунтування – 13.07.2022 року уповноваженою особою було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Вуглекислота в балонах) на очікувану вартість закупівлі 5 000 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2022-07-13-005858-a). 29.07.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. 15.07.2022 року уповноваженою особою було повторно через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Вуглекислота в балонах) на очікувану вартість закупівлі 5 000 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2022-07-15-001994-a). 31.07.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»). Враховуючи викладене, вирішено застосувати переговорну процедуру закупівлі по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Вуглекислота в балонах) на очікувану вартість закупівлі 5 000 грн. 00 коп.

  1. Товар повинен бути зареєстрованим у встановленому законодавством порядку і мати відповідні документи на застосування його в медичній практиці.
  2. Товар повинен відповідати вимогам Державних стандартів та мати сертифікати.
  3. Учасник повинен забезпечувати належні умови зберігання та транспортування товару.
  4. При поставці товару повинна дотримуватись цілісність упаковки з необхідними реквізитами виробника.

На зовнішній частині кожного балону повинно бути нанесено методом клеймування або на спеціально виготовленому інформаційному носії з логотипом або печаткою підприємства наступні написи:

– номер балону;

– маса порожнього балону;

– дата виготовлення і наступного опосвідчення;

– робочий тиск;

– пробний гідравлічний тиск;

– клеймо виробника.

– заповнення балонів Учасник повинен проводити з урахуванням вимог «Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» (ДНАОП 0.00-1.07-94);

– гатунок вуглекислоти – вищий;

На момент поставки продукції, балони повинні бути з дійсним терміном оповірки.

  1. Постачальником мають бути дотримані вимоги до безпеки виробництва, зберігання та транспортування продукції. Надати гарантійний лист.
  2.  Зворотно – оборотна тара.
  3. Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дати виготовлення.

МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

№п/нНайменуванняМедико-технічне завданняОдиниця виміруКількість
1 ВуглекислотаВуглекислота в балонах ємкістю 40 л

Поставляється в повірених балонах по 40 л

   балони          5

Очікувана вартість предмету закупівлі – 5 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі сформовано з урахуванням моніторингу цін на Prozorro.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту