Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки шкіри рук медичного персоналу; Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь)

Загальні вимоги

  1. Залишковий термін придатності на момент постачання товару повинен бути не менше ніж 75% до загального терміну їх придатності, встановленому в інструкції по використанню, але не менше 12 місяців.
  2. Якість товару повинна відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам) ДСТУ та підтверджуватися сертифікатами відповідності, або сертифікатами якості виробника, або іншими документами, передбаченими чинним законодавством:

– копії чинних інструкцій або методичних вказівок щодо застосування дезінфекційних засобів;

– копії свідоцтва про державну реєстрацію дезінфекційного засобу або витягу з державного реєстру дезінфекційних засобів;

– висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на кожен дезінфекційний засіб;

– копію сертифікату якості (паспорту якості) від виробника засобу, що підтверджує якість дезінфекційних засобів;

МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:

Найменування засобу, призначення, форма випуску і упакуванняТехнічна характеристика предметів закупівліОдиниця виміруКількість
1. Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки шкіри рук медичного персоналу (хірургічної та гігієнічної) і антисептичної обробки шкіри ін’єкційного поля, місць пункцій, шкіри стоп з метою профілактики дерматомікозів і попередження рецидивів “Неостерил” (блакитного кольору), флакон 1 л (з дозатором)

 

1. Готовий до застосування засіб у вигляді рідини на основі 4-х активно діючих речовин: композиції етилового (не менше 63,0%) та ізопропилового (не більше 5,2%) спиртів, компонентів з пролонгованою антимікробною дією (бензалконію хлорид – 0,13%, полігексаметиленбігуанід гідрохлорид – 0,1%), а також компонентів для догляду за шкірою рук (Д-пантенол, гліцерин), з барвником та віддушкою; рН засобу 5,5-6,5.

2. Засіб не повинен містити пропанолу, бутандіолу, амінів, йоду, повідон йоду, хлоргексидину, похідних фенолу (у т.ч. феноксіетанолу, триклозану), кислот, пероксиду водню;

3. Засіб не повинен подразнювати шкіру, не викликати алергічні реакції, шкірно-резорбтивну, сенсибілізуючу дії та інші побічні ефекти; має регулювати водно-жировий баланс шкіри; зменшувати потребу у використанні засобів для догляду за шкірою;

4.  Широкий спектр антимікробної активності: бактерицидна (в т.ч. у відношенні збудників туберкульозу* і госпітальних інфекцій), фунгіцидна (зокрема, у відношенні грибів родів Кандида, Трихофітон і Aspergillus niger у споровій формі), а також віруліцидна (у т.ч. у відношенні вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («Атипічна пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дія; ефективність проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри; (Примітки. *Режими туберкулоцидної дії засобу мають бути досліджені на тест-штамі Mycobacterium terrae, що відповідає вимогам ДСТУ EN 14348:2014).

5. Відсутність місцево-подразнюючих, шкірно-резорбтивних і сенсибілізуючих властивостей, канцерогенної, мутагенної, тератогенної, ембріотоксичної, гонадотропної дії; відсутність специ­фічних віддалених ефектів; засіб не повинен мати вікових обмежень для застосування (має бути вказано в МВ або інструкції).

6. Наявність пролонгованої антимікробної дії не менше 3 годин (під рукавичками);

7. Сумність засобу із засобом для гігієнічного миття шкіри «Неостерил М» при їх послідовному використанні для обробки рук хірургів.

8. Універсальність, широка сфера використання:

– дезінфекція рук хірургів та інших осіб, які беруть участь в оперативних втручаннях в медичних закладах;

– гігієнічна дезінфекція рук персоналу лікувально-профілактичних закладів (у т.ч. лабораторій різного профілю, при догляді за за хворими, новонародженими і т.ін.);

– деконтамінація шкіри рук осіб, що контактують з харчовими продуктами і продовольчою сировиною;

– обробка шкіри ін’єкційного поля і шкіри стоп з метою профілактики грибкових захворювань;

– відсутність вікових обмежень і протипоказань для застосування.

9. Реєстрація засобу, як дезінфекційного засобу згідно Положення про порядок реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів.

10. Дезінфекція рук хірургів при стандартному часі не більше 3 хв.

11. Гігієнічна антисептика рук при експозиції не більше 30 сек.

12. Наявність режимів профілактики туберкульозу та вірусних інфекцій (в т.ч. гепатитів і поліомієліту) при обробці рук.

13. Упакування – полімерний флакон об’ємом 1 л.з дозатором (помпою).

шт.3

 

 

2. Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь приміщень, меблів, медичного обладнання і апаратури, виробів медичного призначення (ВМП) (у т.ч. поєднаної з ПСО в одному етапі), білизни, посуду, предметів догляду за хворими, кувезів, наркозно-дихальної апаратури, систем вентиляції і кондиціонування повітря, прибирального матеріалу тощо; для попереднього промивання перед дезінфекцією сильно забруднених органічними речовинами виробів медичного призначення; для попереднього очищення зовнішньої поверхні гнучких і жорстких ендоскопів і медичних інструментів до них; для поточних та генеральних прибирань тощо

“Дезекон ОМ”, флакон, 1,0 л з дозатором.

1. Засіб у вигляді рідкого концентрату на основі дидецилдиметиламоніум хлориду (не менше 9,0%), амінопропилдодецилпропандіаміну (не більше 5,0%), полігексаметиленбігуанід гідрохлориду (не більше 1,0%) (діючі речовини); допоміжні компоненти: ПАР, комплексонат, регулятор рН, ароматизатор, барвник. У складі засобу мають бути відсутні альдегіди, надкислоти, спирти, феноли, активний хлор або кисень, кислоти, екологічно несприятливі речовини та компоненти з алергізуючою дією (зокрема, ферменти).

2. Сумісність засобу з різними матеріалами, відсутність корозійної та іншої пошкоджуючої дії на матеріали оброблюваних об’єктів; показник рН 1% (за препаратом) водного розчину засобу 10,0±0,5 (при 20 оС).

3. Показники гострої токсичності за ГОСТ 12.1.007-76: при інгаляційній дії і при нанесенні на шкіру – 4 клас небезпеки (мало небезпечна речовина). Відсутність сенсибілізуючої, мутагенної, тератогенної, гонадотоксичної, канцерогенної та ембріотоксичної дії, місцево-подразнюючих,  шкірно-резорбтивних  і  сенсибілізуючих  властивостей. Можливість проведення дезінфекції в присутності пацієнтів методом протирання, замочування та занурення без обмежень по концентрації робочих розчинів.

4. Наявність у засобу мийних і дезодоруючих властивостей, помірне піноутворення, відсутність фіксуючої дії на органічні забруднення.

5. Можливість дезінфекції ВМП, поєднаної з їх достерилізаційним очищенням, в т.ч. з використанням ультразвукового та циркуляційного мийного обладнання.

6. Відсутність необхідності дворазової обробки та змивання залишків засобу з поверхонь приміщень та санітарно-технічного обладнання після обробки.

7. Широкий спектр антимікробної дії: бактерицидна (включаючи збудників туберкульозу*, Campylobacter jejuni, Corynebacterium ammoniagenes, Enterobacter aerogenes, Enterobacter cloacae, Enterococcus faecalis, Enterococcus faecium, Enterococcus Hirae, Escherichia coli,  Klebsiella pneumoniae, Legionella pneumonia, Listeria monocytogenes, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris,   Pseudomonas   aeruginosa,   Salmonella   choleraesuis,   Salmonella  typhi, Helicobacter pylori, Serratia marcescens, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Shigella sonnei, St. aureus, MRSA, Streptococcus pyogenes),  віруліцидна (включаючи віруси  Коксаки,  ЕСНО, поліоміеліту, ентеральних  і  парентеральних гепатитів, ВІЛ, герпесу, SARS, рота-, корона-, хантавіруси, віруси грипу всіх типів, зокрема, H5N1 і H1N1, аденовірусів і ін. збудників ОРВІ), фунгіцидна (щодо збудників кандидозів, дерматомікозів, а також пліснявих грибів Aspergillus niger, в т.ч. у споровій формі). *Примітка. Туберкулоцидна дія засобу має бути встановлена за результатами досліджень на тест-штамі Мycobacterium terrae.

8. Наявність режимів дезінфекції при короткій експозиції (5 хвилин), у т.ч. одночасно проти збудників бактеріальних і вірусних (в т.ч. гепатити В, С, ВІЛ) інфекцій і кандидозів.

9. Наявність режимів використання засобу для дезінфекції кювезів для новонароджених, внутрішньо поверхні взуття і шкаралупи харчових яєць.

10. Можливість використання теплих робочих розчинів (з початковою температурою до 50 оС).

11. Можливість багаторазового використання робочих розчинів.

12. Термін придатності робочих розчинів – не менше 14 діб.

13. Відсутність необхідності у застосуванні засобів індивідуального захисту органів дихання (респіраторів) при приготуванні робочих розчинів та їх використанні методом протирання.

14. Можливість знешкодження відпрацьованих робочих розчинив без попередньої нейтралізації або розведення водою.

15. Пакування і фасування: у полімерні пляшки ємністю 1 л з вбудованим дозатором.

шт.50

Очікувана вартість предмету закупівлі – 34 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу цін на аналогічні товари минулих періодів, з урахуванням передбачуваної кількості і якості товарів та проведення моніторингу в системі «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – кошти спеціального рахунку (власні кошти).

Меню
Перейти до вмісту