Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Інтраопераційний датчик до сканеру ультразвукового діагностичного HM70A (Код НК 024:2019 40768 – Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)).

                                         

Кількісні характеристики предмета закупівлі

НазваКод НК 024:2019Назва українською згідно НК 024:2019Одиниця виміруКількість
1         1Інтраопераційний датчик до сканеру ультразвукового діагностичного HM70A    40768Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний     шт       1

 

Загальні вимоги:

  1. Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати медико – технічним вимогам, встановленим в Технічній специфікації (опис предмета закупівлі), викладеній у даному додатку до Документації.
  2. Товар, запропонований Учасником, повинен бути введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.
  3. Гарантійний термін (строк) товару, запропонованого Учасником повинен становити не менше 12 місяців, а також він повинен бути новим, та таким, що раніше не експлуатувався та не використовувався.
  4. Сервісне обслуговування товару, запропонованого Учасником повинно здійснюватися кваліфікованими працівниками, які мають відповідні знання та навички.
  5. Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним товару, у кількості та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника.
  6. Запропонований товар повинен відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля.

 

Медико-технічні характеристики предмета закупівлі

 

Медико-технічні вимогиВідповідність зазначити (так або ні) з обов’язковим посилання на сторінку технічної документації
   1Інтраопераційний датчик 
1.1Область використання: інтраопераційні, скелетно – м’язової системи 
1.2Діапазон частот, не вужче від 6 до 15 МГц 
1.3Довжина робочої поверхні, не менше 24 мм 
1.4Кількість елементів датчика, не менше 128 

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 320 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено за методом порівняння ринкових цін на основі отриманих комерційних пропозицій офіційних представиків (постачальників) вказаного товару із  повним зазначенням  технічних характеристик предмета закупівлі та іншими показниками, а також, на основі аналізу загальнодоступної інформації в електронній системі закупівель «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту