Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Негатоскоп медичний (Код НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів”: 35823 – Негатоскоп медичний, з електроживленням))».

 

Кількісні характеристики предмета закупівлі

НазваКод НК 024:2019Одиниця виміруКількість
1         1Негатоскоп медичний HM-1 LED EKONOM“: 35823 – Негатоскоп медичний, з електроживленням     шт       1

 

 

Загальні вимоги:

 

  1. Товар, запропонований Учасником, повинен бути введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.
  2. Гарантійний термін (строк) товару, запропонованого Учасником повинен становити не менше 12 місяців, а також він повинен бути новим, та таким, що раніше не експлуатувався та не використовувався.
  3. Сервісне обслуговування товару, запропонованого Учасником повинно здійснюватися кваліфікованими працівниками, які мають відповідні знання та навички.
  4. Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним товару, у кількості та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника.
  5. Запропонований товар повинен відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля.

 

Медико-технічні характеристики предмета закупівлі

 

Медико-технічні вимогиВідповідність зазначити (так або ні) з обов’язковим посилання на сторінку технічної документації
   1Споживана потужність: 25Вт 
1.1Джерело випромінювання: лампа люминесцетная TLD 15 W; 
1.2Кількість ламп: 60 шт.; 
1.3Світлове поле: 360 х 440 мм; 
1.4Габарити корпусу: 480 х 550 мм; 
1.5Вага: 5кг; 

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 5 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється за методом порівняння ринкових цін на основі отриманих комерційних пропозицій офіційних представиків (постачальників) вказаного товару із  повним зазначенням  технічних характеристик предмета закупівлі та іншими показниками, а також, на основі аналізу загальнодоступної інформації в електронній системі закупівель «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту