Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33140000-3 – Медичні матеріали (Контейнер для збору голок і медичних відходів (НК 024:2019 14424 – Контейнер на відходи))

 

Запропонований учасником товар повинен відповідати таким вимогам.

                                  

  1. Учасник повинен гарантувати, що термін придатності товару повинен складати на момент поставки не менше як 80% від встановлених інструкцією термінів зберігання для товару.
  2. 2. При поставці товару повинна дотримуватись цілісність упаковки з необхідними реквізитами виробника
  3.   Забезпечити доставку товару протягом  п’яти  календарних днів з моменту отримання заявки від Замовника і здійснити доставку та розвантаження на склад замовника.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

№ з/пНайменування

предмету закупівлі

КількістьХарактеристики
1Контейнер для збору голок і медичних відходів100 шт.Місткість –  1,0 л.

Матеріал – поліпропілен.

Має знак біологічної небезпеки, і нанесене позначення типу відходів.

Контейнер конічної форми, жовтого кольору з червоною кришкою, одноразового використання для утилізації колюче-ріжучих медичних відходів.

Має отвори для безконтактного видалення великих предметів і меншого розміру для інєкційних голок шприців, з’ємних лез скальпелів, скарифікаторів, хірургічних голок тощо. Контейнер складається: з контейнера та кришки, яка складається з двох частин: одна закріплена на корпусі, друга – рухома для безконтактної утилізації медичних відходів. Кришка герметично закривається для виключення витоку відходів і гарантії безпеки.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 5 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення моніторингу цін на аналогічний товар в системі «Prozorro».

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту