Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33140000-3 – Медичні матеріали (Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (отримана методом первинного фракціонування); Еритроцити збіднені на лейкоцити у додатковому розчині (завись еритроцитів, збіднена на лейкоцити); Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез на апараті «Amicus»; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез на апараті «Amicus»; Кріопреципітат заморожений (з плазми, отриманої методом первинного фракціонування))          

      Запропонований учасником товар повинен відповідати таким вимогам.

У разі подання пропозиції, яка не відповідає технічним вимогам, пропозиція не буде розглядатись та буде відхилена як така, що не відповідає вимогам тендерної документації (надалі – ТД).

з/п

Найменування компонентів донорської кровіОдиниця      випуску  Кількість
1Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована 240 ±50 мл (отримана методом первинного фракціонування)         літр        100
2Еритроцити збіднені на лейкоцити у додатковому розчині (завись еритроцитів, збіднена на лейкоцити) 250±50мл         літр         90
3Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез на апараті «Amicus» 2*1011         дози         60
4Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез на апараті «Amicus» 4*1011         дози        420
5Кріопреципітат заморожений (з плазми, отриманої методом первинного фракціонування) не менше 40 мл±5 мл не < 70 МО         доза        100

Медико-технічні завдання по предмету закупівлі:

 1. Виконавець самостійно виготовляє компоненти донорської крові з дотриманням вимог чинного законодавства України.
 2. Відпуск продукції Виконавцем здійснюється за заявкою Замовника.
 3. Виконавець відпускає Замовнику Продукцію відповідно до найменувань та в кількості, вказаних у заявці Замовника не пізніше 2-х робочих днів надходження заявки від Замовника.
 4. Виконавець забезпечує маркування Продукції із зазначенням усіх необхідних даних для даного виду Продукції (ідентифікаційний номер, найменування, кількість, групова належність за системами АВ0, Резус та Kell, дата заготівлі та термін придатності, а також додаткова інформація про збереження та використання).
 5. Виконавець відпускає Продукцію Замовнику в спеціальній дозволеній до транспортування донорської крові та її компонентів тарі.
 6. Виконавець самостійно упаковує Продукцію в термоконтейнер.
 7. Отримання Продукції проводиться силами Замовника.
 8. Виконавець за вимогою Замовника надає йому Протоколи показників безпеки та якості крові та (або її компонентів), який містить повну інформацію проведеного контролю партії виготовленого Продукту.
 9. Виконавець проводить тестування усіх зразків донорської крові, з якої виготовляються компоненти методом ПЛР (полімеразна-ланцюгова реакція), направленим на виявлення збудників гемотрансмісивних інфекцій (ВІЛ ½, гепатити В, С) за Алгоритмом №2 згідно наказу МОЗ №134 від 19.02.2013 р.
 10. Виконавець проводить додаткову вірусінактивацію компоненту «Тромбоцити (концентрат тромбоцитів), аферез».
 11. Виконавець зберігає компонент «Тромбоцити (концентрат тромбоцитів), аферез» до його отримання.

Також учасником в складі тендерної пропозиції повинні бути надані копії/сканкопії наступних документів:

 • Акредитаційний сертифікат МОЗ України
 • Ліцензія на проведення господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів
 • Сертифікат відповідності вимогам стандартів по системі контролю якості ISO 9001:2015
 • Графік роботи закладу
 • Контактні телефони закладу

Очікувана вартість предмету закупівлі – 4 376 487, 00 грн.

Інформацію про очікувану вартість предмету закупівлі вказано згідно тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради».

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту