Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ноші тактичні безкаркасні (НК 024:2019 13818 – Портативні ноші)).

  1. Поставка Товару повинна здійснюватися Учасником протягом 5 календарних днів з моменту отримання заявки від Замовника по телефону/факсу.
  2. Товар, запропонований учасником, повинен бути дозволений до застосування на території України, відповідати вимогам щодо якості безпеки відповідно до законодавства України.

                                                    Технічні характеристики

Ноші  безкаркасні  (без подушки з фіксуючими ременями) комплектуються  шістьма або вісьмома  ручками, фіксуючими  ременями для грудей і ніг з замками  антипаніка, які швидко застібаються, розстібаються і регулюються по діаметру, пакувальною системою, яку можна закріпити до розвантаження, ручкою для перенесення, додатковим кріплення для підвішування в автомобілі або на ремінь. Ноші добре миються, дуже швидко розкладаються. Дані ноші евакуаційні призначені для перенесення поранених з поля бою, а також транспортування постраждалих при стихійних лихах або аваріях техногенного або природного характеру. Також ноші рятувальні незамінні при евакуації людей по сходових клітках. Основними перевагами таких нош є їх компактність і мала вага. У складеному стані ноші займають зовсім небагато місця.

Надміцні ноші рятувальні  виготовляються з надміцної, важкозаймистої і водовідштовхувальної тканини, обшиті якісною стрічкою і прошиті міцними нитками розміром 2000 ± 30 х 750 ± 20 мм.

Очікувана вартість предмета закупівлі – 20 000,00 грн.

Під час формування розміру очікуваної вартості за предметом закупівлі використовувалась загальнодоступна інформація, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах виробників відповідної продукції).

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту