Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Швидкі імунохроматографічні тести для визначення антигенів віруса групу А та В (НК 024:2019 48261 – Вірус грипу А / В / респіраторний синцитіальний вірус антигени IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Швидкий імунохроматографічний тест для якісного виявлення антигенів Ротавірусу (НК 024:2019 50245 – Ротавірус, антигени IVD, набір, імунохроматографічний експрес-аналіз))».

 

Запропонований учасником товар повинен відповідати таким вимогам.

 

1 Залишковий термін придатності на момент постачання товару повинен бути не менше ніж 80% до загального терміну придатності.

  1. При поставці товару повинна дотримуватись цілісність упаковки з необхідними реквізитами виробника.

 

МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

 

НайменуванняКод НК 024:2019Назва українською згідно НК 024:2019одиниця вимірукількістьМедико-технічі вимоги
1Швидкі імунохроматографічні тести для визначення антигенів віруса групу А та В48261Вірус грипу А / В / респіраторний синцитіальний вірус антигени IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз 

шт

 

2001.  Тест – системи повинні мати формат тест-касети з двома вбудованими смужками для визначення антигенів вірусу грипу А та В.

2.  Чутливість тестів повинна бути не меншою ніж 99%.

3.  Специфічність тестів повинна бути не меншою ніж 99%.

4.  Перехресна реактивність: специфічний до антигену грипу А та В і не повинен показувати перехресної реактивності до інших мікроорганізмів, які можуть викликати респіраторні інфекції: респіраторно-синцитіальний вірус, аденовірус .

5.  При інтерпретації результату кожна з тестових та контрольна лінії на тест смужках повинні мати різний колір, і мати позначки літер «T» і «С», що забезпечує зручність візуальної оцінки результату.

6.  Тести повинні мати наступний склад:

-Vitassay Грип А+В 25 тестів у наборі

-1 Реагент В (ділюент для зразків)

-25 тампонів

-25 пластикових піпеток

-25 пробірок

– Інструкция до набору

– Тампон Vitаssay Грип А Позитивний контроль та тампон Vitаssay Грип В Позитивний контроль  та  інструкція по використанню.

7.  Оцінка результату не пізніше  ніж через 10 хвилин.

8.  Тести повинні зберігатися як при кімнатній температурі, так і в умовах побутового холодильника (температура зберігання від +2 до +30 С).

9.  Термін придатності не менше ніж 75% від загального терміну.

 

2Швидкий імунохроматографічний тест для якісного виявлення антигенів Ротавірусу 50245Ротавірус, антигени IVD, набір, імунохроматографічний експрес-аналіз 

шт

1001.Тест – системи повинні мати формат тест-касети з двома вбудованими смужками для одночасного визначення антигенів ротавірусу та аденовірусу.

2.Чутливість тестів повинна бути не меншою ніж 99%.

3.Специфічність тестів повинна бути не меншою ніж 98%..

4.При інтерпретації результату кожна з тестових та контрольна лінії на тест смужках повинні мати різний колір, і мати позначки літер «T» і «С», що забезпечує зручність візуальної оцінки результату.

5.Тести повинні мати наступний склад:

–           Vitassay Rotavirus+Adenovirus (25 тестів у наборі)

–          Інструкція до набору

–          25 флаконів з ділюентом для розведення проб

6.Оцінка результату не пізніше  ніж через 10 хвилин.

7.Тести повинні зберігатися як при кімнатній температурі, так і в умовах побутового холодильника (температура зберігання від +2 до +30 С).

8. Термін придатності не менше ніж 75% від загального терміну.

 

 

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 70 000,00 грн.

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Під час формування очікуваної вартості закупівлі фармацевтичної продукції, ціна формується згідно Постанови КМУ від 02.07.2014р. № 240 «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів», за цінами, які не перевищують рівня задекларованих оптово-відпускних цін на лікарські засоби, що міститься у вільному доступі на офіційному сайті МОЗ України.

Меню
Перейти до вмісту