Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Швидкі імунохроматографічні тести для визначення антигенів віруса групу А та В (НК 024:2019 48261 – Вірус грипу А / В / респіраторний синцитіальний вірус антигени IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз); Швидкий імунохроматографічний тест для якісного виявлення антигенів Ротавірусу (НК 024:2019 50245 – Ротавірус, антигени IVD, набір, імунохроматографічний експрес-аналіз))

1.Учасник повинен надати копії чинних в Україні свідоцтв про державну реєстрацію, висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи та методичних вказівок із застосування запропонованих діагностичних наборів.

2.Дозування, форма випуску, концентрація повинні відповідати специфікації. Учасник повинен надати Таблицю відповідності запропонованих засобів медико-технічним вимогам до предмету закупівлі згідно Додатку 4  зазначенням конкретного пункту нормативного документа на запропонований засіб.

3.Залишковий термін придатності на момент постачання товару повинен бути не менше ніж 80% до загального терміну придатності.

4.Поставка здійснюється за рахунок Учасника згідно заявки замовника. При поставці товару повинна дотримуватись цілісність упаковки з необхідними реквізитами виробника.

5.Учасник повинен надати сертифікати якості (або паспорти якості) на запропоновані діагностичні набори.

                                            МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

НайменуванняКод НК 024:2019Назва українською згідно НК 024:2019одиниця вимірукількістьМедико-технічі вимоги
1Швидкі імунохроматографічні тести для визначення антигенів віруса групу А та В48261Вірус грипу А / В / респіраторний синцитіальний вірус антигени IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз 

шт

 

2001.  Тест – системи повинні мати формат тест-касети з двома вбудованими смужками для визначення антигенів вірусу грипу А та В.

2.  Чутливість тестів повинна бути не меншою ніж 99%.

3.  Специфічність тестів повинна бути не меншою ніж 99%.

4.  Перехресна реактивність: специфічний до антигену грипу А та В і не повинен показувати перехресної реактивності до інших мікроорганізмів, які можуть викликати респіраторні інфекції: респіраторно-синцитіальний вірус, аденовірус .

5.  При інтерпретації результату кожна з тестових та контрольна лінії на тест смужках повинні мати різний колір, і мати позначки літер «T» і «С», що забезпечує зручність візуальної оцінки результату.

6.  Тести повинні мати наступний склад:

-Vitassay Грип А+В 25 тестів у наборі

-1 Реагент В (ділюент для зразків)

-25 тампонів

-25 пластикових піпеток

-25 пробірок

– Інструкция до набору

– Тампон Vitаssay Грип А Позитивний контроль та тампон Vitаssay Грип В Позитивний контроль  та  інструкція по використанню.

7.  Оцінка результату не пізніше  ніж через 10 хвилин.

8.  Тести повинні зберігатися як при кімнатній температурі, так і в умовах побутового холодильника (температура зберігання від +2 до +30 С).

9.  Термін придатності не менше ніж 75% від загального терміну.

 

2Швидкий імунохроматографічний тест для якісного виявлення антигенів Ротавірусу 50245Ротавірус, антигени IVD, набір, імунохроматографічний експрес-аналіз 

шт

1001.Тест – системи повинні мати формат тест-касети з двома вбудованими смужками для одночасного визначення антигенів ротавірусу та аденовірусу.

2.Чутливість тестів повинна бути не меншою ніж 99%.

3.Специфічність тестів повинна бути не меншою ніж 98%..

4.При інтерпретації результату кожна з тестових та контрольна лінії на тест смужках повинні мати різний колір, і мати позначки літер «T» і «С», що забезпечує зручність візуальної оцінки результату.

5.Тести повинні мати наступний склад:

–           Vitassay Rotavirus+Adenovirus (25 тестів у наборі)

–          Інструкція до набору

–          25 флаконів з ділюентом для розведення проб

6.Оцінка результату не пізніше  ніж через 10 хвилин.

7.Тести повинні зберігатися як при кімнатній температурі, так і в умовах побутового холодильника (температура зберігання від +2 до +30 С).

8. Термін придатності не менше ніж 75% від загального терміну.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 70 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі сформовано з урахуванням моніторингу цін на Prozorro та згідно прайс-листів постачальників.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

 

Меню
Перейти до вмісту