Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44220000-8 – Столярні вироби (Двері протипожежні 2-го типу 225*150 см, двостворчаті; Двері протипожежні 2-го типу 225*180 см, двостворчаті; Двері протипожежні 2-го типу 180*100 см; Двері протипожежні 2-го типу 190*90 см; Двері протипожежні 2-го типу 170*90 см; Двері протипожежні 2-го типу 190*100 см)                                  

Запропонований учасником товар повинен відповідати таким вимогам.

 1. Двері протипожежні пвинні відповідати ДСТУ Б В.2.6-77:2009 «Двері металеві протипожежні». В складі тендерної пропозиції надати сертифікат відповідності про відповідність товару ДСТУ Б В.2.6-77:2009.
 2. Коробка дверей повинна виконуватися металевою, замкненою для забезпечення можливості ущільнення притулу по всьому периметру полотна в умовах пожежі. У притулі по периметру дверної коробки повинно бути приклеєне терморозширювальне ущільнення. Зварні шви повинні бути рівної товщини без перекосів, шлакових і інших дефектів. Матеріали і комплектуючі вироби повинні відповідати вимогам нормативної документації і підтверджуватися документами про якість заводів-постачальників. Запірні елементи замків і заскочок повинні виготовлятися зі сталі.
 1. Двері повинні постачатися комплектно і включати:
 • двері у зібраному вигляді із коробкою і замком;
 • ключі для замикання дверей, не менше 3-х штук;
 • дозакривач;
 • комплект елементів кріплення;
 • інструкцію з експлуатації;
 • документ про якість.

Відкривання дверей: права сторона. Кут відчинення (розкриття) дверного полотна повинен бути не менше 100 градусів та час закривання не повинен перевищувати 5 секунд.

   4.Двері мають в обов’язковому порядку бути промарковані, маркування має збігатися з параметрами, що вказані в паспорті та сертифікаті:

Маркування, яке наноситься безпосередньо на двері, повинно містити:
– товарний знак підприємства-виробника чи його найменування;
– рік виготовлення;
– клас вогнестійкості.
Маркування, яке наноситься на металевий, пластмасовий, дерев’яний ярлик або етикетку, прикріплену до дверей, виконується водостійкою фарбою і повинно містити:
– найменування або товарний знак підприємства-виробника;
– умовне позначення дверей;
– номер партії;
– дату виготовлення;
– масу нетто, кг;

 1. Матеріали, з яких виготовлені двері протипожежні, повинні бути якісними та дозволеними для використання в Україні. Якість та походження матеріалів, з яких вони виготовлені, а саме фарба, піна та ущільнювач, метал, з якого виготовлені двері, підтверджується Учасниками наданням у складі тендерної пропозиції оригіналів або копій наступних документів:

– або висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи;

– або  сертифікат відповідності;

– або Сертифікатом/паспортом якості виробника;

 1. Гарантійний термін використання товару – не менше 12 місяців з дня введення в експлуатацію, гарантійний термін на товари повинен бути зафіксований в технічній або іншій документації, що надається постачальником безпосередньо при поставці.
 2. Товар повинен бути новим 2021-2022 років виготовлення, таким що не був у вжитку, ремонті, в тому числі не відновлений, у якого не було здійснено заміну складових частин.
 3. Постачальник відповідає за дотримання правил зберігання товарів під час транспортування, забезпечує таке пакування товарів, яке необхідно для запобігання їх пошкодженню або псуванню під час транспортування.

                   Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

НайменуванняТехнічні характеристикиОд. виміруКількість
1Двері протипожежні 2-го типу225*150 см, внутрішні, двостворчаті

Межа вогнестійкості дверей – не менше ЕІ 60

шт5
2Двері протипожежні 2-го типу225*180 см, внутрішні,  двостворчаті

Межа вогнестійкості дверей – не менше ЕІ 60

шт8
3Двері протипожежні 2-го типу

 

180*100 см, внутрішні, праві Межа вогнестійкості дверей – не менше ЕІ 30шт3
4Двері протипожежні 2-го типу

 

190*90 см, внутрішні, праві Межа вогнестійкості дверей – не менше ЕІ 30шт2
5Двері протипожежні 2-го типу

 

170*90 см, внутрішні, праві Межа вогнестійкості дверей – не менше ЕІ 30шт1
6Двері протипожежні 2-го типу

 

190*100 см, внутрішні, праві Межа вогнестійкості дверей – не менше ЕІ 30шт1

Очікувана вартість предмету закупівлі – 365 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі сформовано з урахуванням моніторингу цін на Prozorro та згідно прайс-листів постачальників.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту