Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту та технічного обслуговування Апаратів штучної вентиляції легень Carina System).

  1. Послуги з технічного обслуговування повинні забезпечувати:
  • гарантований робочий стан обладнання;
  • безпеку функціонування обладнання для лікаря (лаборанта) та пацієнта завдяки обслуговуванню сертифікованими фахівцями згідно норм та правил підприємства-виробника;
  • запобігання виходу з ладу обладнання завдяки технічному нагляду та проведенню сервісних робіт.
  1. Послуги повинні надаватися кваліфікованим персоналом.
  2. Надання послуг передбачає приїзд інженера на територію Замовника.
  3. Приїзд інженера на територію Замовника повинен бути здійснений протягом двох робочих днів з моменту отримання учасником – виконавцем заявки від Замовника.
  4. Гарантія на надані послуги повинна становити не менше 6 місяців.
  5. Роботи щодо технічного огляду та ремонту проводяться на основі вимог і рекомендацій технічної і експлуатаційної документації кожного виду медичної техніки.

 

Технічні вимоги

 

           

             Назва апарату

 

                        Вид послуг    Од.виміруКількість
1. Апарат штучної вентиляції легенів

Carina System (2 од.)

Разове технічне обслуговування апарату (проведення послуг згідно технічного регламенту виробника/офіційного представника виробника)        послуга2
НЕРА – фільтр        послуга4

 

 

Батарея нікель-металгідридна       послуга2

 

Плата контролю конденсаторів

 

       послуга2
Кулер

 

       послуга2
Всього       послуга12

 

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 86 500,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється на основі ринкових консультацій та цінових пропозицій виробничої собівартості послуг, встановлені надавачами такого виду послуг (враховуючи послуги попередніх закупівель). Собівартість одиниці послуги складається із статтей витрат надавача такого виду послуг: оренда приміщення, податки, заробітна плата працівників,транспортні послуги, запчастини від виробника та ін.

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту