Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Ремонт та технічне обслуговування вимірювача артеріального тиску ММП-60)

  1. Послуги з технічного обслуговування повинні забезпечувати:

– гарантований робочий стан обладнання;

-безпеку функціонування обладнання для працівників Замовника, які будуть використовувати дане обладнання в роботі, завдяки обслуговуванню сертифікованими фахівцями згідно норм та правил підприємства-виробника;

-запобігання виходу з ладу обладнання завдяки технічному нагляду та проведенню сервісних робіт.

  1. Надання послуг передбачає приїзд інженера на територію Замовника. Приїзд інженера на територію Замовника повинен бути здійснений протягом двох робочих днів з моменту отримання учасником – виконавцем заявки від Замовника.
  2. Гарантія на надані послуги повинна становити не менше 6 місяців
  3. Вартість послуг повинна включати вартість витратних матеріалів для проведення технічного обслуговування .
  4. Роботи щодо технічного огляду та ремонту проводяться на основі вимог і рекомендацій технічної і експлуатаційної документації кожного виду техніки.

Вимоги щодо складових предмету закупівлі (технічна специфікація)

Назва и тип обладнанняНайменування   послугКількість

послуг

1Вимірювач артеріального тиску ММП-60

 

Діагностика

 

65
Заміна манжетки

 

30
Заміна груші

 

30
Заміна манометра

 

15
Заміна гумових трубок

 

40
Заміна скла манометра

 

20
Перевірка роботи

 

65

Очікувана вартість предмету закупівлі – 20 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється на основі ринкових консультацій та цінових пропозицій виробничої собівартості послуг, встановлені надавачами такого виду послуг (враховуючи послуги попередніх закупівель). Собівартість одиниці послуги складається із статтей витрат надавача такого виду послуг: оренда приміщення, податки, заробітна плата працівників, транспортні послуги, запчастини від виробника та ін.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту