Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71320000-7 – Послуги з інженерного проектування (Послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції будівлі «А3» з прибудовою зовнішнього вантажопасажирського ліфта комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради», за адресою: вул. Хмельницьке шосе буд.108, м. Вінниця)

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

 

 1. Виконати проектно-кошторисну документацію з реконструкції будівлі «А3» з прибудовою зовнішнього вантажопасажирського ліфта на 3 зупинки, передбачивши слідуючі розділи:

– АР (архітектурні рішення);

– КМ (конструкції металеві);

– КБ (конструкції залізобетонні);

– ЕТР (електро-технічні рішення);

– ОВ (опалення та вентиляція);

– КД (кошторисна документація);

 

У частині АР:

 • розробити опорядження шахти ліфту, коридорів суміжних з шахтою ліфта
 • розробити проектну документацію з реконструкції будівлі корпусу А3

У частині КМ:

 • запроектувати встановлення металевих балок для влаштування перекриття та покрівлі в місці встановлення ліфта

У частині КБ:

 • запроєктувати ліфтову шахту з монолітного залізобетону згідно будівельного завдання постачальника ліфтового обладнання
 • запроєктувати перекриття з монолітного залізобетону в місці встановлення ліфтової шахти по незнімній опалубці з профільованого металевого листа.

У частині ЕТР:

 • виконати заміну мереж електропостачання із підключенням до існуючого розподільчого щитка
 • виконати креслення з розміщенням нових приладів електрообладнання та підключенням існуючих

У частині ОВ:

 • розробити проектну документацію вентиляції ліфтової шахти та прилеглих приміщень до неї згідно пожежних і будівельних норм при проєктуванні ліфтового обладнання.

 

 1. 2. Черговість будівництва, необхідність виділення пускових комплексів здійснюється в одну чергу.
 2. 3. Визначити та розрахувати клас наслідків, категорію складності та установленого строку експлуатації.
 3. 4. Вказівки про необхідність розроблення індивідуальних технічних (технологічних) вимог,

розроблення окремих проектних рішень у декількох варіантах і на конкурсних засадах  попередніх погоджень проектних рішень – не передбачено

 1. 5. Виконання демонстраційних матеріалів, макетів, креслень, інтер’єрів, їх склад та форма виконання науково-дослідних  та дослідно-експериментальних робіт у процесі проектування і будівництва –  не передбачено( в разі необхідності (згідно додаткового завдання та

договору))

 1. Виконання обстеження будівельних конструкцій будівлі – згідно акту технічного обстеження будівлі.
 2. Вимоги до благоустрою майданчика – не передбачено
 3. Вимоги до інженерного захисту території і об’єкту – не передбачено
 4. Вимоги з енергозбереження та енергоефективності згідно діючих нормативних документів
 5. Дані про технології і (або) науково-дослідні роботи, які пропонує застосувати замовник – не передбачено
 6. Вимоги до систем водопостачання та каналізації – не передбачено
 7. Вимоги до протипожежного водопостачання об’єкту – не передбачено
 8. Основні вимоги щодо складу проектної документації виконати в об’єми згідно ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництві»:

–   кошти на оплату послуг, пов’язаних з підготовкою до виконання робіт, їх здійснення та введення об’єктів в експлуатацію;

–   проектні роботи:

–   авторський нагляд;

–   технічний нагляд;

–   служба замовника;

 1. В зведений кошторисний розрахунок включити наступні витрати:

– кошти на покриття ризику;

– кошти на покриття інфляції;

– рівень кошторисної заробітної;

– кошти на розроблення енергетичного сертифікату об’єкту;

– кошти на проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорту об’єкту

 1. Інші вихідні дані, які надаються Замовником Будівельне завдання на встановлення ліфта від постачальника обладнання, з габаритами, які необхідні для встановлення його в існуючій будівлі.

16.Основні технологічні і конструктивні рішення:

Проектувальник складає проектно-кошторисну документацію згідно вимог НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів», ГСТУ 36.1-001-97 «Ліфти пасажирські та вантажні. Монтаж», ДСТУ 7310:2013 «Правила організовування, проведення та приймання монтувальних робіт»,

Проектно-кошторисна документація має містити всі розділи визначені вимогами ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації  на будівництво»

17.Супроводження проєкту на усіх стадіях погодження та отримання висновків.

 1. Вимоги до енергозбереження та енергоефективності у відповідності до чинних будівельних норм та нормативних документів.
 2. Вимоги до систем протипожежного захисту об’єкта у  відповідності до чинних будівельних норм та нормативних документів.
 3. Особливі умови:

20.1. Обов’язкове проведення обстеження будівельних конструкцій шахти  ліфта,  будівельної частини машинного відділення та приямку.

20.2. Кошторисну документацію виконати згідно ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 та передбачити витрати згідно завдання на розробку  кошторисної документаці,ї яке надається Замовником переможцю  після проведення електронних торгів.

20.3. Проектні технологічні та архітектурно-планувальні рішення попередньо погоджуються с Замовником.

20.4. Проектно-кошторисну документацію  надати замовнику в 4-х примірниках на паперових носіях та додатково надати електронну версію  кошторису та проекту ( файли креслень, пояснювальна записка), Кошторисна документація обов’язково повинна бути виконана у програмному комплексі АВК 5.;

20.5 Кошторисна документація має бути виконана українською мовою, підписана уповноваженою особою та інженером проектувальником, а також завірена печаткою організації

 1. Визначити відповідно до будівельних норм та будівельних стандартів на підставі класу наслідків (відповідальності) згідно ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013, та погодити з Замовником

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 50 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення моніторингу цін на аналогічні послуги в системі «Prozorro».

Крім того, під час визначення вартості предмету закупівлі, враховувалась інформація щодо цін на послуги, вказані на офіційних сайтах організацій, які надають відповідні послуги.

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – кошти спеціального рахунку (власні кошти).

Меню
Перейти до вмісту